Gebze’de konuklara plaket yerine fidan!

25 Aralık 2014, Perşembe - 18:02

 

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun törenlerde konuklara, katılımcılara plaket verilmemesi talimatı üzerine adım atan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker; oluşturulacak ‘Güzel Gelecek’ Hatıra Fidanlığı’na dikilmek üzere fidan sertifikası verilmesi çalışmasının startını verdi. Başkan Köşker ilk fidan sertifikasını, komedyen Bekir Develi’ye takdim etti

 

 

GÜZEL GELECEK FİDANLIĞI

Gebze Belediyesi bir önemli çalışmaya daha imza atıyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yerel yönetimlere törenlerde ‘plaket’ verilmemesi talimatı üzerine ilk olarak harekete geçen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ilçede yeni bir hatıra ormanı oluşturulması için harekete geçti. Gerçekleştirilen etkinlik ve programlara katılan konukların yanı sıra; belediyeye ziyarete gelen misafirlere plaket yerine artık; adlarına özel olarak ekilmiş fidanların sertifikası takdim edilecek. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatı üzerine harekete geçen park ve bahçeler müdürlüğü tarafından ‘Güzel Gelecek Hatıra Fidanlığı’ oluşturulacak.

DEVELİ FİDANINI KENDİ DİKTİ

Konukların ve misafirlerin adına düzenlenmiş sertifikaların takim edileceği ‘Güzel Gelecek Hatıra Fidanlığı’ için ilk ağaç fidanı, stand-up gösterisi için Gebze’ye gelen Bekir Develi adına dikildi. Şaban Töngel Parkı’nda adına düzenlenmiş sembolik fidanı kendi elleriyle diken ünlü komedyen Bekir Develi, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve ekibini bu önemli proje nedeniyle kutlayarak teşekkür etti.

İLK SERTİFİKA KÖŞKER’DEN

Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde belediye personeline yönelik düzenlenen stand-up gösterisi öncesinde adına düzenlenmiş fidan sertifikasını Bekir Develi’ye takdim eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Sayın Başbakanımızın talimatları doğrultusunda adım atarak, plaket yerine artık konuklarımızın adına özel olarak düzenlenmiş fidan sertifikaları takdim edeceğiz. Konuklarımızın adı, kuracağımız özel hatıra fidanlığında yaşatılacak. İlk olarak da siz değerli sanatçımıza takdim ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.   

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki