Gebze’de Saadet Rüzgarı Esti.

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığı tarafından önceki gün saat:19.00'da Kapalı Spor Salonunda Genel Başkan Prof. Dr. Mustafa Kalamak'ın katılımlarıyla 'Gebze Belediye Başkanı Aday Tanıtım Şöleni" düzenlendi.
20 Ocak 2014, Pazartesi - 16:14

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığı Seçim Karargah Başkanı Süleyman Önver, İlçe Yönetim kurulu üyeleri ve gençlik ile kadın kollarının yaklaşık 15 günden beri sürdürdüğü çalışmalar ve tanıtım etkinlikleri bugün Gebze'de meyvesini verdi ve Kapalı spor salonundaki toplantı adeta gövde gösterisine dönüştü..

Gebze spor salonunu hıncahınç dolduran Gebzeliler, Genel Başkan  Prof. Dr. Mustafa Kalamak ve Gebze Belediye Başkanı Adayı Nurettin Çelik'in salona girişini ve konuşmalarını coşkulu bir şekilde ayakta alkışlarken, gecede sahne alan mehteran takımının gösterisi ise coşkuyu bir o derecede arttırdı..

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Yerel yönetim bizim işimiz, belediyecilik Milli Görüşün işidir. Çünkü biz halka hizmeti hakka ibadet olarak algılıyoruz" dedi.

Kamalak, Gebze'de partisinin aday tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, Gebze'nin kendilerinin belediyecilik hizmetlerini özlediğini belirterek, ilçede Milli Görüş döneminde önemli çalışmalar yapıldığını söyledi.

"Yerel yönetim bizim işimiz, belediyecilik Milli Görüşün işidir. Çünkü biz halka hizmeti hakka ibadet olarak algılıyoruz" ifadesini kullanan Kamalak, şöyle devam etti:

"Bütün insanlarımızı dolaşın. Kapı kapı ziyaret edin. Fabrikadaki işçilerimize selamlarımızı iletin. Eğer dürüst siyaset, temiz yönetim, temiz toplum istiyorlarsa ki elbette isterler, adres Saadet Partisidir. Sadece Türkiye değil, dış alem de sizi bekliyor. İslam alemi sizi bekliyor. Ben dolaştım buraları, 'Ey Osmanlı torunları neredesiniz, Osmanlı ayak çekti buradan huzur kalmadı' diyorlar. Mevcut iktidar yanlış dış politika izliyor. Amacımız belli, Milli Görüşün ilkeleri bellidir."

Konuşmanın ardından Kamalak, partisinin Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik'i tanıtıp, partisine yeni katılanlara rozet taktı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki