Gebze’den Miting daveti!

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve ekibi, STK’lara ziyaretler gerçekleştirerek yarın yapılacak Kocaeli Mitingi’ne davet etti. İl Teşkilatının 100 bin kişi hedefi için Gebze Teşkilatı yoğun bir şekilde çalışıyor.
21 Mayıs 2015, Perşembe - 11:43

AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı yarın yapılacak Kocaeli Mitingi için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Yarın İzmit Perşembe Pazarı alanında Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla yapılacak Büyük Kocaeli mitingi için davetler yapan AK Parti Gebze, STK ziyaretleri gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Hasan Soba ve ekibi önceki gün Gebze Müsiad, Tümsiad, Kaisiad, Giresunlular Derneği ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’i ziyaret etti. AK Gebze, STK temsilcilerine miting davetiyesi verdi.

SEFERBERLİK VAR

Hummalı bir şekilde miting çalışması yapan AK Parti Gebze, gitmedik yer bırakmıyor. Sosyal medya, telefon, birebir ziyaretler başta olmak üzere gece gündüz demeden miting davetleri yapan AK Parti Gebze, İl Teşkilatının 100 bin hedefini gerçekleştirmek için üzerine düşeni yapıyor. Her ne kadar Gebze İlçe Teşkilatı 15 bin kişi hedef olarak belirlese de bu sayıyı rahat bir şekilde geçmesi bekleniyor. İlçe Başkanı Hasan Soba Yeni Türkiye için 7 Haziran’da yapılacak seçimlerin büyük önem taşıdığını belirterek, STK’lardan mitinge destek vermelerini istedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki