Gebzeli iş adamından örnek farkındalık projesi

Gebzeli iş adamından örnek farkındalık projesi
06 Şubat 2016, Cumartesi - 18:57

 

Gebzeli İş adamı Şafak SEYMEN çok özel bir projeye imza atarak,farkındalılık projesinde öncülük etti

Gebze organizasyonun sahibi Şafak Seymen gönüllü bağışcılara indirim yapacaklarını belirterek projesi ile alakalı bilgiler aktardı ve tüm esanafları bu güzel projeye destek olmaya davet etti

Binlerce hastanın ve hasta yakınının ülkemizde bağışçı beklediği, bir çoğunun umutlarının tükendiğini belirten Gebze genç işadamı Şafak Seymen Türkiye´ye örnek olacak bir projenin adımını attı.

Gebze´de faaliyet gösteren Gebze Organizasyonun sahibi genç işadamı gönüllü kemik iliği ve organ bağışı yapan herkesin düğünlerinde %10 indirim yapacak. Düğün paketi de dâhil tüm hizmetlerden yararlanabilmek bir tek şart, zorunlu bağışçı kartı göstermek. Gebze Organizasyon bu yapmış olduğu proje ile takdir topladı.

Neden böyle bir kampanya yaptıkları sorusunu yanıtlayan Şafak Seymen´in açıklamaları Türkiye´de organ bağışının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

 

Seymen, firması tarafından hayata geçirilen kampanya ile ilgili şunları söyledi. " Ülkemizde bir çok hastalık ve kaza sonucu vücudunun bir bölümünü kullanamayan kardeşlerimiz ve yurttaşlarımız var. Özellikle kemik iliği nakli bekleyen hastalarımız ve hasta yakınlarımız umutlarını kesmiş durumda. Bağışçı çok az. Bir hastalık vesilesi ile organ nakli beklemenin, hayata tutunma çabasının ne anlama geldiğini sadece yaşayınca, ateş yanıbaşınıza düşünce anlayabiliyorsunuz. Bağışcıların artması için özellikle böyle bir kampanya yaptık. Kemik iliği ve organ bağışçısı olan tüm yurttaşlarımızın ihtiyaçları halinde her türlü organizsayonlarını indirimli yapacağız. Hayalimiz ve isteğimiz tüm esnaf kardeşlerimizin bizim yaktığımız bu ateşe destek olmaları. Bir lokanta, bir pastane, bir mobilya mağazası, herkes ama herkes benzer kampanyalar ile bağışcı sayımızın artmasına katkı sağlamalıdır" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki