Gebze’li lafla olunmaz

30 Eylül 2015, Çarşamba - 12:56

Boğazda oturanlar,Gebzenin tek sokağını bilmeyenler Gebzeliyiz edebiyatı üzerinden siyaset yapıyorlar

Ak parti Gebze ilçe başkanı Hasan SOBA,suskunluğunu basınla sohbet programında bozdu.

Bir davanın neferiz,kişilerin üzerinden siyaset yapmayız,Allah’ın izniyle 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar olacağız,diyerek gündemle ilgili açıklamalar yaptı.

 

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba haftalık yönetim kurulu toplantısı öncesi basın toplantısı düzenledi. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Soba; “7 Haziran seçimlerinin ardından vatandaşlarımız koalisyon nedir diye internete sordular. 1 Kasım’da tek başına iktidara partimizin teşkilatları ulaşacaktır. 7 Haziran’da partimiz Kocaeli’de farklı bir listeyle yola çıkmıştı, şimdi Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu farklı bir 11 ile yola çıkıyor. Ben daha önce toplantılarda Gebze’nin beklentilerini ilettim. Fakat liste açıklandıktan sonra kimin aday olduğundan çok partimize 7. Milletvekilliğini tekrar kazandırmaktır” dedi.

“YAMAN GEBZE’Yİ KARIŞ KARIŞ BİLİYOR”

Kamuoyunda Gebze’li aday tartışmasının yaşandığını dile getiren Soba; “Listeler açıklandıktan sonra bir Gebzeli aday tartışması yaşanıyor. Boğazdaki yalısında oturarak Gebzeli olduğunu söyleyenler var. Cemil Yaman Gebze’de 7 yıl Kültür Müdürlüğü yapmış, Dilovası’nda Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuş. Bölgemizin sokaklarını karış karış bilen bir arkadaşımız listede var. Bizim Gebzeli adayımız boğazda değil, Dilovası’nda oturuyor” dedi.

“HER MAHALLEDE EŞ ZAMANLI PROGRAM”

Seçim çalışmalarına başladıklarını dile getiren İlçe Başkanı Soba; “Hedefimiz Gebze’de mevcut oyumuzun üzerine %10’luk bir oy katmak. 7 Haziran seçimlerinden farklı bir şey olarak Gebze’nin 22 mahallesinde her gün eş zamanlı programlar yapacağız. Bu sadece Gebze’de değil, tüm Kocaeli’de uygulanacak. 7. Milletvekilimizi alacağımıza inanıyorum. Bu noktada Cemil Yaman beyi milletvekili olarak görmek bizleri mutlu edecektir” dedi. Öte yandan önümüzdeki günlerde Bakan Fikri Işık için Gebze’de seçim irtibat bürosunun açılacağının bilgisi verildi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki