Gebzesporlu futbolculardan örnek davranış

Gebzesporlu futbolculardan örnek davranış
27 Şubat 2016, Cumartesi - 18:04

Gebzesporlu futbolcular, İyilik festivali kapsamında Gebze Kaymakamlığı iş birliğiyle kitap kampanyası düzenleyen Gebzespor taraftarlarına destek verdi.

Menekşeli futbolcular, aralarında topladıkları kitapları dünkü idman öncesinde Gebzespor Taraftarlar Derneği Başkanı İmdat Karakaya ve Tribün Lideri Abdülkerim Yıldırım’a teslim etti. Taraftarları duyarlı davranıştan ötürü tebrik eden Gebzespor teknik direktörü Cengiz Demir, kitap aracılığıyla kurulan dostluk ve sevgi bağının güçlü olduğuna dikkat çekti. Tecrübeli teknik adam, "Taraftarımızın sorumluluk projesi kampında düzenlediği kitap kampanyası, herkesin üzerinde durması gerektiği bir konu. Bu vesileyle onları tebrik ediyorum. Anadolu’daki çocuklarımızın seviyelerine uygun her türde kitap aldık. Geleceğimize sahip çıkalım. Onların kalbine ufak da olsa dokunabiliyorsak ne mutlu bize" diye konuştu.

BİLET YERİNE KİTAP
Gebzespor taraftarı bilet yerine getireceği kitap karşılığında Edirnespor maçını izleyecek. Buna göre stadın girişlerinde kurulacak olan stantlarda toplanan kitaplar Gebze Kaymakamlığı'na teslim edilecek. Kitaplar daha sonra Anadolu’da herhangi bir köy okuluna gönderilecek.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki