Gebze’yi Yönetecek Saadet Yıldızları

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Holiday Inn Hotel’de Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte gerçekleştirdiği toplantıda Gebze’nin gelecek beş yılına nasıl yön vereceklerinin çalışmasını gerçekleştirdiklerini söyledi.
26 Şubat 2014, Çarşamba - 15:00

Strateji belirleme kampı gibi bir çalışma olduğunu ifade eden Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Gebze’nin gelecek beş yılına yön vereceğimiz ekiple birlikte güzel bir çalışma oldu, kentimiz için neler yapabiliriz nasıl bir taş üstüne bir taş daha koyabilirizin provasını yaptıklarını söyledi.

Holiday Inn Hotel’de Belediye Meclis Üyesi Adaylarının tamamının katılımıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, burada Gebze’nin gelecek beş yılına hak ve adalet ölçüsünde yön verecek insanları gördüğünü söyledi.

“GEBZE’YE SAADET MÜHRÜNÜ VURACAK EKİP”

Gebze’nin hizmet noktasında çok gerilerde olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Belediye Başkan Adayı Çelik, kendilerinin bu adaletsizliğe bir dur demek için yola çıktıklarını hatırlatarak, “Bu hizmet adaletsizliğini sizlerle düzelteceğiz. Bizim sizlerle birlikte yapacağımız çalışmalarla Gebze ülkemizde parmakla gösterilen bir kent olacaktır. Gebze en son bizim zamanımızda hizmet aldı. O günden bu güne kadar ge.en on yıllık zaman diliminde Gebze Kocaeli’yi besledi İzmit’i ihya etti ama kendisi atıl vaziyette unutuldu. Neden mi? Çünkü idareci olmak ayrıdır iradeli idareci olmak ayrıdır. Gebze 30 Mart’tan sonra iradeli idareciler tarafından yönetileceği için hak ettiği hizmetleri sizlerin ve bizlerin çalışmaları ile alacaktır. Biz burada gerçekleştireceğimiz çalışma ile Gebze’nin gelecek beş yılına nasıl damga vuracağımızı planlayacağız. Halkımız bizden hizmet beklemektedir. Burada onun provasını gerçekleştireceğiz. Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarımızla yani sizlerle görev paylaşımı yapacağız. Herkes elini taşın altına koyacak ve Gebze nasıl olurda yüz adım bin adım ileriye gider bunun planlamasını gerçekleştireceğiz.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki