Marmara İş Adamları ve Müteahhitler Derneği (MARİMDER) Genel Başkanı Mehmet Zeki Gedikoğlu rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Geçtiğimiz günlerde evinde istirahat etmekteyken, aniden rahatsızlanan, Marmara İş Adamları ve Müteahhitler Derneği (MARİMDER) Genel Başkanı Mehmet Zeki Gedikoğlu, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılırken muayenesinin ardından şeker hastalığından ötürü rahatsızlandığını ve şu anki durumunun iyi olduğu belirtildi.


Rahatsızlığı hakkında  gazetemize açıklamada bulunan Başkan Gedikoğlu; Yaşadığım ani rahatsızlık sebebiyle kaldırıldığım Farabi Devlet Hastanesi'nde küçük bir operasyon geçirdim. Arayan soran tüm sevenlerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Herşeyin başı sağlık belki bunun kıymetini bilmiyoruz ama biraz yaş ilerleyince daha iyi anlıyoruz, sonuçta hastalıkta sağlıkta insanlar içindir. Ne kadar dikkat etsem de yaşım itibariyle hastalığım zaman zaman tekrarlıyor ama sağlık durumum hamdolsun iyi. Tedavi sürecimde ilgilenen ve yanımda olan, Hastane Başhekimi Dr. Mustafa Güneşe'de teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.