GENÇ BAŞKANDAN GAZETEMİZE ZİYARET

Çayırova CHP Gençlik Kolları Başkanı Burhan Soyluçiçek ve Yönetimi Gazetemizi ziyaret ettiler.
28 Aralık 2014, Pazar - 15:44

Genel Yayın Yönetmeni Macit Kardeş İle Bir araya geldiler.

CHP gençlik kolları başkanlık görevine gelen Burhan Soyluçiçek Gazetemizi ziyaret ederek bir süre genel yayın yönetmenimiz Macit Kardeş’le görüştü.

Soyluçiçek; Partimizin bir neferi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.. Biz gençlerin yapması gereken bayrağı her zaman bir adım ileri taşımaktır. Bu manada üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Gençlik kolları başkanlığı olarak Cumhuriyet halk partisinin iktidarı için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Gazetemizi yakından takip ettiklerini belirten Soyluçiçek, tarafsız ve ilkeli yayıncılığınızdan ötürü sizleri tebrik ediyoruz. İlçemizin gelişmesi adına yaptığınız haberlerle gündem oluşturuyorsunuz. Genel yayın yönetmenimize ve gazete çalışanlarımıza teşekkürlerini ileten Soyluçiçek sizleri yakından takip etmeye devam ediyoruz dedi.

Gazetemiz genel yayın yönetmeni Macit Kardeş, CHP Çayırova Gençlik kolları başkanı Burhan Soyluçiçek ve yönetiminin yapmış olduğu nazik ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getirerek misafirlerine teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki