Genç hekimlerimiz beyaz önlük giydi

KOÜ Tıp Fakültesi’ne yeni kayıt yaptıran 328 öğrenci beyaz önlüklerini giydi. Hekimliğe adım atan öğrenciler önlüklerini giydiği gibi derslerin öne çekilmesiyle yarın ders başı yapacak
15 Eylül 2015, Salı - 22:34

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen beyaz önlük giyme töreni bu yıl da birinci sınıfa başlayan 328 öğrencinin ve ailelerinin katılımıyla düzenlendi. Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen törene fakülte dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan, geçen yılki fakülte dekanı Prof. Dr. Şükrü Hatun, fakülte öğretim üyeleri ve görevlileri eşlik etti. Rektör Prof. Dr. Saadettin Hülagü’nün katılmadığı törende 2014-2015 döneminde fakültede başarılı olan öğrencilere de başarı bursları verildi. Hekimliğe adım atan 328 öğrenci Kurban Bayram’ı tatilinin uzun sürmesi ile öne çekilen ders programı sebebiyle yarın sabah itibariyle ders başı yapacak.

3 KİŞİ AYNI ORTALAMAYI YAPTI

Kocaeli Üniversitesi 2014-2015 Eğitim Öğretim döneminde Tıp Fakültesi’nde derslerinde üstün başarı gösteren öğrencilerden dönem 1’de aynı ortalamayı yapan Cansu Çınar, Şükran Korkmaz ve Bilal Mete Ülker’e burs belgelerini fakülte dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan takdim etti. Dönem ‘de başarılı olan Elif Eriş’e eski dekan Şükrü Hatun takdim etti. Dönem 3 başarılısı Öykü Akkaş, dönem 4 başarılısı Duygu Özgül, dönem 5 başarılısı Handenur Tunç oldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki