~~Genç MÜSİAD Gebze'de iki senedir başkanlık görevini sürdüren Enes Malkoç, bayrağı Alican Karakaya'ya teslim etti. Yeni Genç MÜSİAD Gebze Başkanı Alican Karakaya oldu.

Genç MÜSİAD Gebze'de iki senedir başkanlık görevini sürdüren Enes Malkoç, bayrağı Alican Karakaya'ya teslim etti. Bu ay içerisinde kongre yapması planlanan Genç MÜSİAD Gebze'nin yeni Başkanı Alican Karakaya, "Şimdiden tüm dostlarımızı kongremize davet ediyoruz. Amacımız son yıllarda ivme kazanan Genç MÜSİAD Gebze'yi daha iyi yerlere getirmektir. Kişi yaptıkları ile anılır bizde yaptığımız iyi şeylerle anılmak için bu yola çıktık. Görevi devralmış olduğum Enes Malkoç'a bugüne kadar vermiş olduğu yoğun hizmetlerinden dolayı en içten ve samimi duylarımla teşekkürü borç bilirim" dedi.

MALKOÇ: KARDEŞLERİM OLDU
Yeni Başkan Alican Karakaya'ya yeni döneminde başarılar dileyen Enes Malkoç, "Yaklaşık 4 senedir beraber görev yapmış olduğum, yol arkadaşım, dostum, kardeşim Alican Karakaya'nın yeni dönemde başkan olması ile gözüm arkada kalmayacaktır. Ben bir başkanın yapacağı en önemli hizmetlerden birinin giderken yerine gelmesine vesile olduğu isim olduğuna inanıyorum. Alican Karakaya kardeşim, inanıyorum ki Genç MÜSİAD Gebze'de vermiş olduğum en doğru kararlardan biri olacaktır" dedi.