Gençler Sabah Namazında Buluştu

01 Mart 2015, Pazar - 18:04

 

Çayırovalı Gençler Hafta Sonu Yenimahalle’nin Sevilen Siması Refik Kaya Öncülüğünde Yenimahalle Merkez Camiinde Sabah Namazında Bir Araya Geldiler.

2015 yılına girdiğimiz günlerde ilçemizin gençleri örnek bir davranış gerçekleştirdiler. Sabah namazı programında her hafta sonları bir araya geleceklerini belirttiler çok sayıda gençlerin hazır bulunduğu programda birlik ve beraberlik mesajları verildi. Sabah namazı sonrası Çayırovanın Yeni Kültür Derneği olan Hünkar Çayırova’da kahvaltı programı sonra etkinlik sona erdi.

Yeni Mahalleli Gençler Alkışı Hak Ediyor

Çayırova yeni mahalleli gençler yaptıkları ziyaret ile bir ilk gerçekleştirdiler. Yeni mahalleli gençlerin yaptıkları etkinlikler her kesim tarafından takdirle karşılaştı yeni katılan gençler ile birlikte olmanın mutluluğunu bir arada yaşadılar. Günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren gençler hep birlikte sevdiklerine dua ettiler.

Manevi Huzuru Birlikte Yaşadılar

Yenimahalle merkez camii cemaati gençlerin yaptığı güzel etkinlikleri sonra yaptıkları açıklamada; Bu sabah gençlerimizle birlikte sabah namazında saf tuttuk. Toplumsal incinme yasadığımız ve her gecen gün artan manevi ve ahlaki sorunlarımıza rağmen Ümit var olmaya değer bir adim atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah bu adımlar daha da çoğalacak ve bizler Allah’ın ipine sımsıkı sarılacağız. Bu organizasyonda emeği geçenlere herkese teşekkür ediyor ve devamını diliyoruz dediler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki