Gençler SEKA’da bir araya geldi

Gençler SEKA’da bir araya geldi
02 Eylül 2016, Cuma - 15:24

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığının organize ettiği 1. Bölge İl Başkanları Toplantısı Kocaeli’nin ev sahipliğinde SEKA Park Otelde gerçekleştirildi.

Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’ ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyona, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı İsa Sinan Göktaş, Teşkilat Başkan Yardımcıları Bilal Topal ve Enes Malik Yaylacı, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, Kırklareli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova İl Gençlik Kolları Başkanları ve Kocaeli İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

 SUNUMLAR YAPILDI

İl Başkanları Toplantısına katılan 13 il başkanı kendi şehirlerindeki çalışmalarla ilgili sunumlarını gerçekleştirdi. Toplantıların ardından kısa bir açıklama yapan AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, çok verimli bir toplantı geçirdiklerini vurgulayarak, ‘’Toplantının Kocaeli’ de yapılıyor olması bizi ayrıca mutlu ediyor. Çok verimli bir toplantı oldu. Umarım hayırlara vesile olur" dedi.

 GÖKTAŞ’ TAN TEŞEKKÜR

Toplantıdan sonra kısa bir teşekkür konuşması yapan Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı İsa Sinan GÖKTAŞ, ‘’Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanımız Emre Kahraman başta olmak üzere tüm Gençlik Kolları teşkilatına misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyor ve hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi. AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, Bütün katılımcılara hediye paketleri takdim etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki