GENÇLERİN BAŞKANI BAYRAK

Çayırova Saadet Partisi Belediye Başkan adayı İlhami Bayrak, geçtiğimiz günlerde Şekerpınar ve Özgürlük Mahallelerinde düzenlenen gençlik programlarına katıldı.
12 Mart 2014, Çarşamba - 12:06

GENÇLERE POZİTİF AYRIM

İki ayrı mahallede aynı gün içerisinde düzenlenen kahvaltılı programlara katılan Bayrak çalışma temposuyla da gençlerin ilgi odağı oldu. Hemen hemen katıldığı tüm programlarda Çayırova’da ki gençlere sağlanacak kazanımlardan ve buna uygun hazırladıkları projelerinden bahseden Bayrak, düzenlenen gençlik programlarında da Çayırova’nın gençlerinin her daim çalışmalarda ilk sırada yer alacağını ve hem gençlere hem de bayanlara yapılacak hizmetlerde pozitif ayrımcılık sağlanacağını belirtti.

 

GENÇLERE YAPILAN HİZMET

GELECEĞE YAPILAN YATIRIMDIR

Çayırova’da uzun yıllar çeşitli branşlarda sporla uğraşan ve hali hazırda Fatih Spor Kulübünün de Başkanı olan İlhami Bayrak, gençlerin sportif ve sosyal faaliyetlerden faydalanmasının en doğal hakları olduğunu da konuşmasında belirtti. Çayırova’nın her noktasında ki gençlerin hem sosyal hem sportif hem de eğitimsel anlamda hizmete doyacağını belirten Bayrak “Çayırova’nın geleceği siz gençlerle böylesine güzel bir ortamda birlikte olmaktan gurur duyuyorum, sizlerin desteği çok önemli, bizler ekip arkadaşlarımla birlikte Çayırova’da ki gençlerin tamamının oyuna talip olduk. Şunu unutmayın kardeşlerim Çayırova’da Saadet Partisi ile birlikte gençler de kazanacak. Sizlere sağlanacak hizmetler geleceğe yapılan en önemli yatırımlardır, bu duygu ve düşüncelerle hepinizi canı gönülden selamlıyorum” dedi.

 

GENÇLERDEN DESTEK SÖZÜ

Daha önce Çayırova’da genç nüfusa hitap eden bir başkan profilinin hiç olmadığını belirten gençler ise Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’a sonuna kadar destek olacaklarını belirtirken “Çayırova’ya sizin gibi gençleri düşünen ve geleceğe kaygı ile bakmayan gençler düşleyen bir belediye başkanı yakışır, Allah yardımcınız olsun başkanım” dediler.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki