Genel Başkan Mustafa Destici geliyor

12 Ocak 2015, Pazartesi - 20:58

 

Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Av. Şeref Gönenli bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada 18 Ocak’ta yapılacak il kongresine Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin katılacağı belirtildi

 

BBP İl Başkanı Şeref Gönenli, dün bir basın açıklaması yayınlayarak, 18 Ocak’ta gerçekleştirilecek il kongresine BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin katılacağını söyledi. Kongre, Wellborn Luxury Otel’de gerçekleştirileceğinin belirtildiği basın açıklamasında, hükümete yönelik eleştiriler de yer aldı.

 

HDP KONGRESİNE ELEŞTİRİ

Gönenli, şu ifadelere yer verdi: “Geçtiğimiz cumartesi günü ilimizde yapılan HDP kongresinde bebek katili Öcalan’ın posterleri asılmış ve lider gibi gösterilmiştir. Oysa Öcalan, Türk Milleti adına karar veren Türk mahkemelerince mahkum edilmiş azılı bir teröristtir. O teröristin posterlerinin bir siyasi partinin kongresinde asılmış olması o siyasi partinin de terör örgütünün uzantısı olduğunu açıkça ortaya koymuştur. Üstelik bu davranış, devletimize ve büyük Türk Milleti’ne bir meydan okumadır. Binlerce kişinin katili bu şekilde meşrulaştırılmaya çalışılmaktadır. Milletimiz bunu hiçbir zaman kabul etmeyecek ve bu hainlik için de olanları asla affetmeyecektir.

 

GÜÇLÜ BİR KADRO

Gelinen süreç göstermiştir ki; Büyük Birlik Partisi kadroları, mutlaka Meclis’te olmalıdır. Milletimizden bu konuda açıkça yetki ve destek istiyoruz. Büyük Birlik Partisi’nin olmadığı Meclis’te özerklik konuşulmaktadır. Milletimizin bu oyunu bozmasını ve partimize ve kadrolarımıza destek vermesini bekliyoruz. Vatan ve millet aşkıyla görev bekleyen güçlü bir kadroyla genel seçimlere hazırlanıyoruz. Milliyetçi, maneviyatçı, demokrat tüm vatandaşlarımızı Büyük Birlik Partisi çatısı altında görev yapmaya davet ediyoruz”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki