Genel Müdürü Kocaeli'ye Davet Etti

05 Şubat 2016, Cuma - 13:13

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal'a makamında konuk oldu. Yaman, Kartal'ı Kocaeli'ye davet etti.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Özellikle bölgemizde yapılan ve yapılacak olan projeleri sıkı takip eden Yaman, geçtiğimiz hafta Tapu Kadastro Genel Müdürü ile yaptığı görüşmenin ardından önceki günde Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’ı makamında ziyaret etti. 

KOCAELİ’NİN SORUNLARINI AKTARDI

Ziyarette Karayollarının Kocaeli’de yaptıkları ve yapacakları projeleri inceleyen ve bilgiler alan Yaman, vekilliği sürecinde Kocaeli bölgesinde karayolları ile ilgili sıkıntıları Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’a dosya sunarak sorunların çözümü için çalışmaların başlatılmasını istedi. 

KOCAELİ'YE DAVET ETTİ

Vekil Yaman ayrıca Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’ı çalışmaları birlikte ve yerinde incelenmesi ve fikir alışverişinde bulunulması üzerine Kocaeli'ye davet etti. Kartal'da ilerleyen bir günde birlikte bir program yapabileceklerini söyleyerek Yaman'a ziyaretlerinden dolayı teşekkğr ederken, Yaman'da misafirperverliklerinden dolayı Kartal ve ekibine teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki