GERÇEK ÇAYIROVA’NIN SINIRLARINI GERİ ALACAĞIZ.

Cumhuriyet halk partisi ilçe örgütü, ilçe binasında basın toplantısı düzenleyerek gündemi değerlendirdi.
06 Aralık 2013, Cuma - 11:31

Cumhuriyet halk partisi Çayırova ilçe örgütünün, parti binasında düzenlediği basın toplantısına Kocaeli millet vekili Prof.Dr.Hurşit Güneş,Çayırova belediye başkan adayı Timur Koç,ilçe başkanı Rasim Meriç ve çok sayıda partili katıldı.

Basın toplantısında ilk konuşmayı yapan ilçe örgütü başkanı Meriç kadına büyük değer verdiklerini belirterek, kadınsız siyasetin düşünülemeyeceğini söyleyerek bütün kadınların kadınlar gününü kutladı.

TORPİLLE DEĞİL HALKIMIZLA BAŞKAN ADAYI BELİRLİYORUZ.

İlçe başkanı Rasim Meriç’ten sonra açıklama yapan Hurşit Güneş,Kocaeli’den Türkiye’ye örnek olduk.Kendi adaylarımızı partimizin üyeleri seçti,çünkü biz gerçekten demokrasiyi benimseyen bir partiyiz.

Şimdi sokaklara bakıyoruz Ak partinin aday adaylarının afişleriyle dolu, sizce adayı halk mı seçecek,tabi ki hayır,cevabı ben vereyim bunlarda adaylar Ankara’da işaretle seçilir,bunların demokrasi anlayışı bu kadar.

EN PAHALI DOĞAL GAZI KULLANAN 4 İL DEN BİRİYİZ.

94 adet otobüsle bütün Kocaeli taşımacılığının yapıldığını, Çayırova’dan Kocaeli’ye ulaşmanın işkence olduğunu iddia eden Güneş, maalesef üzülerek belirtiyorum ki Türkiye’de en pahalı doğalgaz’ı kullanan illerden birisi olarak da Kocaeli’yi tarihe geçirdiler. Çayırova’nın bu dönem çok şanslı olduğunu belirten Güneş, Çayırova’nın kurucu belediye başkanı, yeniden ortaya çıkarak elini taşın altına koydu diyerek, Cumhuriyet halk partisinin belediye başkan adayı Timur Koç’a destek verilmesini istedi.

DOĞRULARI ALKIŞLADIK

Daha sonra bir konuşma yapan belediye başkan adayı Timur Koç biz doğru yapılanları alkışlayan bir zihniyetiz.Özellikle engeliler konusunda yapılan çalışmaları alkışlıyor belediye başkanını tebrik ediyorum.Aday olduktan sonra belediye başkanını makamında  ziyaret ettiğini belirten Koç,belediyenin borcunu başkan Akbaş’a sorduğunu ama net bilgi alamadığını iddia etti.Geçmişte belediye başkanlığı yapan Faruk Taşçı’nın kendisinin de doktoru olduğunu,maalesef onunda okul hariç hiç bir şey yapmadığını söyledi.

GERÇEK ÇAYIROVA’NIN SINIRLARINI GERİ ALACAĞIZ.

Çamlık parkı, Hünkar çayırı, Ziraat Çayırova’nın gerçek sınırlarıdır.Çayırova’nın ovasını aldılar,sadece tepeyi bıraktılar,buranın adı Çayırova tepe değil,o zaman gerçek Çayırova’yı geri hep beraber alacağız.Şimdi soruyorum bu kadar parayı nereye harcadınız,hangi binayı yaptınız,hangi eseri bıraktınız,bu borçları neye karşı yaptınız.92 ruhunu halkımızda tekrar görüyorum,inşallah bu belediyeyi tekrar alıp hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ederek yeni eserlerimizle Çayırova’mızı buluşturacağız.Halkın her kesiminden destek aldıklarını,belirterek Ak partilinin,Milliyetçi hareket partililerin yani bize halkın oyları lazım,92 de 99 da nasıl bu belediyeyi kazandıysak 2014 de tekrar kazanacağız diyerek herkesimden oy istedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki