GESMEK’te yıl sonu defilesi

GESMEK moda tasarımı ve hazır giyim kursiyerlerinin kreasyonlarının sergilendiği yılsonu defilesi izleyenlerden tam not aldı.
15 Haziran 2014, Pazar - 14:33

KENDİ HÜNERLERİ

Gebze Belediyesi Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Kursları (GESMEK)’te yılsonu etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Kursiyerlerin bir yıl boyunca edindiği hünerleri yansıttığı ürünlerin yer aldığı yılsonu sergilerinin ardından önceki akşam düzenlenen yılsonu defilesi, davetlilerden tam not aldı. Gebze Kent Meydanı Kültür Merkezi’nde düzenlenen yılsonu sergisinde GESMEK hazır giyim kursuna katılan öğrencilerin tasarımları olan elbiseler yine öğrenciler sergilendi. GESMEK müzik branşlarında eğitim gören öğrencilerin keman ve gitar resitaliyle başlayan programa Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker,  başkan yardımcısı Nilay Ayran, Engin Güzel, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

KURSİYERLERİN TASARIMLARI

Etkinlik öncesi salonu dolduran konuklara hitaben kısa bir selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kentin en büyük ve en hünerli ailesi GESMEK’le gurur duyduklarını dile getirdi. Köşker, “Eğitim alanındaki marka hizmetimiz GESMEK her yıl biraz daha büyüyor, bünyesine yeni bireyleri katıyor. 1 yıl boyunca, hocalarınızın üstün gayretleri ve katlılarıyla sebat ettiniz, hünerlerinize hüner kattınız.

 

DEFİLEDE ŞIKLIK YARIŞI

Çalışmalarınızdan ve başarılarınızdan ötürü sizleri kutluyorum” dedi.  Başkan Köşker’in konuşmasının ardından başlayan defilede, GESMEK öğrencileri tarafından hazırlanan kıyafetler yine kursiyerler tarafından sergilendi. Öğrencilerin hazırladığı birbirinden farklı kreasyonlar, salonu dolduran konuklardan tam not aldı. Program GESMEK kursiyerlerin ve protokolün hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki