Giresunlularda Turan Güven Tazeledi

Giresunlularda Turan Güven Tazeledi
30 Mart 2016, Çarşamba - 12:28

Çayırova Giresunlular Derneği Gerçekleşen Kongre İle Yeni Başkanını Seçti.  Eski Başkan Aydın Turan Güven Tazeledi Çayırova Giresunlular Aydın Turan İle Yola Devam Dedi Dernek Merkezinde Yapılan Kongreye Dernek Üyelerinin İlgisi Yoğundu.

Divan başkanlığını Bünyamin Çiftci’nin yaptığı kongre de yardımcılıklarını ise Çetin İncekara ve Mustafa Fındık’ın yaptı. Çayırova Giresunlular Derneği kongrede faaliyet raporlarının ve denetleme kurulu raporlarının ibrasından sonra seçim maddesini gerçekleştirdi.

BAŞKAN TURAN’DAN, BİRLİK MESAJI

Çayırova Giresunlular Derneği’nin divana sundukları tek liste ile açık oylama yapıldı. Giresunlular da isim değişmezken Aydın Turan dördüncü kez Çayırova Giresunlular Dernek başkanı seçildi. Çayırova Giresunlular Dernek Başkanı Aydın Turan yaptığı teşekkür konuşmasında tüm hemşerilerine birlik ve beraberlik vurgusu yaparak konuşmasından sonra tebrikleri kabul etti.

AYDIN TURAN’IN LİSTESİ;

Yönetim Kurulu Asil; Aydın Turan (Başkan), Fahrettin Öksüzoğlu (Başkan Yrd.), Rafet Gargın (Muhasip), Recep Akıllı (Sekreter), Yusuf Aydın (Vezne),

Denetleme Kurulu Asil; Ali Uçar (Başkan), Yusuf Turan (Başkan Yrd.), Mustafa Usta (Üye)

Yönetim Kurulu Yedek; Birol Öksüzoğlu, Olcay Takır, İbrahim Kaya, Tuncay Yıldırım, Metin Gürsoy Denetleme Kurulu Yedek; Nihat Kaya, Fahrettin Aydın, Cengiz Yaman

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki