Gelecek Partisi Kocaeli Teşkilatı’nda deprem etkisi yaratacak bir istifa yaşandı. Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner ve yönetimi görevlerinden istifa etti…

Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner, istifasıyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Sayın Genel Başkanım, genel başkan yardımcılarım, göreve başladığım süre boyunca bana destek veren eski ve yeni il başkanlarıma gelecek partisine gönül veren güzide temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Hem kurucu İlçe yönetimime hem de kongre sonrası büyük emekler ile fedakâr cefakâr ilçe yönetimime emekleri için bugüne kadar göstermiş oldukları fedakarlıkları üzere teşekkür ediyorum.

GENEL BAŞKANIN YANINDAYIZ
Bizler el refik olmaya çalıştık, bizler halkımızın gölcük sevdalılarının dertleri ile dertlenen her zaman yanlarında olma gayreti ile çalışarak güzel günler yaşadık. Gelecek adına ümitsizlere ümit olmaya çalıştık. Görevde bulunduğum süre boyunca sessizliğimi koruduğum birkaç konuya da bu vesileyle değinmek istiyorum. Öncelikle tüm iddia edilenlerin aksine bu görevin tarafıma verilmesi adına hiçbir çabam olmamıştır. Ne şahsım ne ailem nepotizmin bir parçası olma gayretimiz olmuştur. Bizler Sayın genel başkanımızın yanında olmaya devam ediyoruz.