GÖNÜL VERENLERİ UNUTMADI

Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak geçtiğimiz günlerde partinin ileri gelenleri ile bir istişare programında bir araya geldi. Akse Mahallesinde ki İkiler Restaurant’ta düzenlenen programa çeşitli çevrelerden de ilgi hayli yoğundu.
16 Mart 2014, Pazar - 16:39

VEFA VE MANEVİYAT VURGUSU

Saadet Partisi’nin manevi değerlerine bağlı ve siyasette vefa örneği olduğunu belirten Bayrak “Bizler Çayırova’da bugüne kadar bu partiye emeği geçen hiç kimseyi unutmadık, her daim siyasi ve yerel yönetimler anlamında bilgi ve birikimleri ile bizlere ışık tutacak olan değerli büyüklerimizin yanında olmaya gayret ettik. Bizler şunu çok iyi biliyoruz ki geçmişini unutan ve manevi değerlerini yitirenler bu yolda heba oldular. Biz kendimizi hep halkın içinde bulduk, tıpkı siz değerli parti büyüklerimizin yaptığı gibi şimdi de sizlerin de öncülüğünde Saadet Partisi’ni Çayırova’da iktidar yapmanın gayreti içerisindeyiz. Eminim ki sizler bu teşkilata gönül vermiş insanlar olarak bu çalışmalarda en ön saflarda yer alacaksınız” dedi.

“KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

Parti olarak yerel seçimler için yürütülen kampanya ve çalışmalar hakkında da teşkilat mensuplarına bilgiler aktaran Belediye Başkan adayı İlhami Bayrak “Bizler yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde daha net gördük ki Çayırova halkının partimize olan teveccüh hayli yoğun, biz Çayırova’da herkesin partisi olduk. İnşallah halkımızın bu yoğun ilgi ve alakasının karşılığı olan hizmet ve yönetimi sizlerin de desteği ile sağlayacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

DUYGU DOLU ANLAR

Başkan Adayı İlhami Bayrak’ın yoğun alkış alan konuşmasının ardından kendisine sarılarak duygulanıp, ağlayan partili büyükler salonda duygu dolu anların yaşanmasına sebep olurken, Başkan adayı Bayrak’a başarılar dileyen ve sonuna kadar yanında olduklarını belirten teşkilat mensupları “İlhami Bayrak Kazanacak, Saadet Partisi Kazanacak, Çayırova Kazanacak” şeklinde sloganlar attılar. Çeşitli ikramlar ve sohbetler eşliğinde devam eden programın ardından ise Teşkilat mensupları Çayırova Belediye Başkan adayı İlhami Bayrak ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki