Görkemli Düğünde Buluştular

Görkemli Düğünde Buluştular
14 Kasım 2016, Pazartesi - 15:18

Çayırovanın Sevilen Siması Recep Bodur Oğlunun Düğünde Dost ve Sevenlerini Ağırladı. Genç Çifti Sevenleri Yalnız Bırakmadılar Muhteşem Düğünde Renkli Kareler Yaşandı.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Uçar ve Bodur Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Nazife – Veysel Uçar ailesinin güzel kızları Kibar ve Kıymet – Recep Bodur ailesinin yakışıklı oğulları Ersin ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

RÜYA GİBİ DÜĞÜNDE BULUŞTULAR

Çayırovanın sevilen siması Karadeniz Market sahibi Recep Bodur Oğlunun düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve renkli kareler yaşandı. Bölgemizin gözde düğün sarayı olan Gebze SalonToprak Havuşbaşı düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne bölgemizdeki çok sayıda iş adamları katıldı.  Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki