Görsel Kirlilik Oluşturan Binalar Yıkılıyor

Gölcük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetiminde Gölcük Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar-Şehircilik Dairesi Başkanlığı’nın organize ettiği yıkım ekibi, 1999 depreminde hasar görmüş 6 katlı bina ve bitişik nizamda 4 katlı binanın yıkım işlemlerini tamamladı.
07 Ağustos 2015, Cuma - 19:29

Gölcük Dumlupınar Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No:12 adresinde (86 ada, 100 ve 150 parsel) bulunan ve Gölcük semt pazarının yanında ye alması nedeniyle tehlike arz eden yerlerin yıkımı ile vatandaşlar rahat nefes aldı. Bina yıkımı ile ilgili taşınmaz malikleri hasarlı binaların yıkılarak kaldırılması hususunda vatandaşların beyanda bulunduğunu ifade eden Başkan Ellibeş,’ Belediyemiz Yapı Kontrol Müdürlüğünün girişimi ile yıkım çalışmalarına başlamıştır’ dedi.

 

GÖRSEL KİRLİLİĞE SON

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Sosyal Belediyecilik anlayışı kapsamında ilçe genelinde vatandaşları kaliteli hizmetlerle buluşturduklarını söyledi. Başkan Ellibeş, ” İlçe genelinde görsel kirlilik oluşturan ve ömrünü doldurmuş ekonomik durumları yetersiz olduğundan harabe evlerini yıkamayan vatandaşlara kolaylık sağlandığını vurgulayarak Belediye Fen İşleri Ekiplerimiz yıkım işlemlerini başarıyla gerçekleştiriyor” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki