GTO, BANKA PROTOKOLLERİNE DEVAM EDİYOR…

Gebze Ticaret Odası (GTO), Yapı Kredi Bankası (YKB) ile imzaladığı protokol ile üyelerine önemli avantajlar sağlamaya devam ediyor. YKB ile yapılan protokol gereği 10.000 ‘Nakdi Kredi’ kullanan GTO Üyeleri 36 aya varan vadelerde, düşük faizlerden yararlanma fırsatı buluyor.
27 Nisan 2014, Pazar - 12:22

 

GTO bankalarla kredi protokollerine Yapı Kredi Bankası ile devam ediyor. GTO ile YKB arasında imzalanan protokol ile ‘Ticari Kart ' alan GTO üyelerinden, World Businesscard' lar için ilk yıl kart aidatı alınmayacak.

 

GTO’da düzenlenen imza töreninde GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ve Genel Sekreter Mustafa Yaşar Sekin yer alırken, YKB adına ise YKB İbrahimağa cad. Gebze Şube müdürü Hüsniye Saygı ve Saha Müdürü Hamit Öztunç Ulu hazır bulundu.

 

GTO ile YKB arasında imzalanan protokol hakkında açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, “Oda olarak üyelerimizin yeni fırsatlardan yararlanmaları adına imzaladığımız banka protokollerine bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız. Amacımız üyelerimize üretim ve verimliliğin sürekliliği  için uygun şartları oluşturmaktır. Üyelerimizin ürün ve hizmet şartlarında kaliteli koşulları sağlamaları için finansman yeterliliğine sahip olmaları noktasında bankalarımız büyük önem taşımaktadır. Yapı Kredi Bankası ile imzaladığımız protokolün, Odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki