GTO’nun 2017 yılı bütçesi kabul edildi

GTO’nun 2017 yılı bütçesi kabul edildi
29 Aralık 2016, Perşembe - 13:33

Gebze Ticaret Odası 2017 yılı bütçesi 9 milyon 830 bin TL olarak kabul edilerek oda tarihinin rekor bütçesi oldu. Gebze Ticaret Odası aralık ayı olağan meclis toplantısı önceki gün gerçekleştirildi. Meclis salonunda gerçekleşen meclis toplantısı geçen toplantı tutanaklarının görüşülmesi ile başlandı. Oda faaliyetleri ile ilgili gerçekleşen sunumun ardından GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler oda faaliyetleri ile ilgili bir konuşma yaptı. Çiler yaptığı konuşmada, “Oda olarak yaptığımız projeler diğer odalar için örnek oldu. 2016 yılı özellikle ülkemize ve dünyada zor bir yıl oldu. Ülkemizin tarihine ve dünya siyasi tarihine işlenen 15 Temmuz’u milletimiz sayesinde atlattık.

127 MİLYON TL KREDİ

Ülkemize terör saldırıları devam ediyor. Her türlü terörü lanet ediyoruz. Tek ses ve tek yürek olmayı başaran Türk milleti bu zor dönemi de atlatacaktır. Bölgemiz ticaret hayatına katkı sunmaya devam edeceğiz. 2009 çek yasasında bir yaptırım olmalı demiştik. Vergisini gününde ödeyenlerin ödüllendirilmesi gerektiğini ifade ettik. Şimdi ödüllendirme için son aşamaya geldiğinin duyumunu aldık.  Nefes kredisinde can suyu olacak atılımı öncü oda olarak başlattık. İlçe ticaret odası olmamıza rağmen 127 Milyon TL kredi çekilmesi için bankaya paramızı yatırdık.

2017 YILI BÜTÇESİ 9 MİLYON 830 BİN TL

Gebze Ticaret Odası olarak 2017 yılında büyük projeleri hayata geçireceğiz. Odamıza yeni bina için cebimizden para vermeden yer alıyoruz. Dilovası’na yapacağımız halk eğitim merkezinin temellerini önümüzdeki ay içerisinde hep birlikte atacağız. 2017 yılında da Çayırova’ya bir tesis yapacağız.” diye konuştu. Nail Çiler’in konuşmasının ardından odanın 2017 yılı bütçesi görüşüldü. Gebze Ticaret Odası 2017 gelirleri 9 milyon 830 bin TL, giderler ise 9 milyon 830 bin TL olarak belirlendi. Gebze Ticaret Odası Vakfının 2017 yılı bütçesi 2 milyon 100 bin TL olarak kabul edildi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki