GÜCÜMÜZÜ HALKIMIZDAN ALIYORUZ.

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak, Belediye Meclis Üyeleri Selahattin Güneş ve Dursun Demiral’ın Katıldığı Emek Mahallesindeki Kahvehane Toplantısına Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.
12 Kasım 2013, Salı - 18:14

BAYRAK; SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL

 Hafta sonu Emek Mahallesi Özcan kıraathanesinde yoğun katılımlı bir program yapan Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak, önemli konulara değindi. Emek ve İnönü Mahallesinin kronikleşmiş sorunu olan kentsel dönüşüm, toplantıya damgasını vuran konular arasındaydı. Bayrak, ‘’Seçim dönemlerinde ortaya çıkan ve resim çekilmek için caddede halk arayan, Çayırova ilçesini sadece Fatih caddesinden ibaret sananlar halkın sorunları bilmediği gibi çözümde üretemezler. Saadet Partisi olarak seçimden seçime değil sürekli halkla iç içe olduğumuz için sorunları ve çözümlerini de çok iyi biliyoruz’’ dedi. Bayrak konuşmasını şöyle sürdürdü.

 

GÜCÜMÜZÜ HALKIMIZDAN ALIYORUZ

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak; ilçemiz sınırları içerisinde yaşayan ve 100 bin nüfusu aşan Çayırova halkıyla birlikte yürüttüğümüz çalışmaların bugün meyvelerini görmekteyiz. Saadet Partisi olarak yaptığımız insan merkezli hizmetler ve Çayırova halkının yaşam kalitesini artırmak için yaptığımız çalışmalar neticesinde, ilçemizin ayak basılmadık yerini bırakmadık. Halkımız bizleri sadece seçim zamanı değil, ‘’evini sel suyu bastığında yanında gördü, haksız yere evi yıkılmak istenirken yanında gördü, doğalgaz hizmetini alamadığı için hakkını ararken yanında gördü, resmi makamlarda işlerini yapmaya çalışırken yardımcı olarak yanlarında gördü, esnafımız her türlü sıkıntısında çözüm üreten olarak yanlarında gördü. ÇAYIROVA HALKI SAADET PARTİSİNİ HER DAİM YANINDA GÖRDÜ. Sadece seçimden seçime değil, her sıkıntılarında Saadet Partisi olarak yanlarında olduk. Bundan dolayı gücünü Çayırova halkından alan Saadet Partisi, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Çayırova da halktan aldığı güç ve destekle Çayırova da yerel seçimleri kazanarak özlenen belediyecilik hizmetlerini halkımızla buluşturacaktır.

 

HALKIMIZLA BİRLİKTE

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak, geride bırakılan yaklaşık beş yıllık bir süreç var ve ortada mağdur olan bir halk, hak ettiği hizmeti alamayan vatandaş, yardıma muhtaç ama belediyenin sosyal yardımlarından yararlanamayan ihtiyaç sahipleri var. Çayırova ilçesinde hizmet alamayan mağdur olmuş çok büyük bir halk çoğunluğu var. Saadet Partisi olarak 30 Mart 2014 yerel seçim iktidarında bu sorunların tamamen ortadan kalktığı ve yaşam kalitesi yükselmiş, Çayırova da yaşamaktan mutlu olan insanların yaşadığı bir ilçeyi birlikte inşa edeceğiz dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki