Güldal Akşit’ten hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Güldal Akşit, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
10 Nisan 2014, Perşembe - 14:52

TOLTAR’A DESTEK OLACAĞIZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Güldal Akşit önceki gün Dilovası’na gelerek Dilovası Belediye Başkanı seçilen Ali Toltar’ı ziyaret etti. Ziyaretinde Toltar’a hayırlı olsun dileklerini sunan Akşit, Dilovası’nı çok iyi bildiğini söyleyerek, “Dilovası özellikle sanayi bakımından ülkemizin gözbebeği bir ilçemizdir. Buranın sanayi bakımından gelişmesi kadar insanlarımızın da huzurlu, güvenli ve sağlıklı yaşaması içinde hükümet olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Belediye Başkanımız Ali Toltar Beyle de bundan sonra daha sık koordine olacağız, destek olacağız ve burasının yaşanabilir güzel bir kent olması için çalışacağız.”dedi.

TOLTAR’DAN AKŞİT’ TEŞEKKÜR

Ziyaretten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a yaptığı konuşmasında “Dilovası halkı ülkemize ve Dilovası’na yapılanları çok iyi gördüğü için hizmetin ve istikrarın devam etmesini isteyerek bizlere bu görevi layık görmüştür. Bizde Dilovası’nın yaşanabilir bir kent olması için gerek AK Parti teşkilatları ve gerekse hükümetimizle birlikte bir uyum içerisinde çalışarak halkımıza verdiğimiz yaşanabilir bir kent sözünü yerine getirmek için çalışacağız. Sayın Genel Başkan Yardımcımız Güldal Akşit’in de bizlere önemli destekleri olacağını düşünüyorum. Kendisine bu nazik ziyaretlerinden dolayı da teşekkür ediyorum.”dedi.

Akşit’e ziyaretinde AK Parti İlçe yöneticileri, meclis üyeleri, Kocaeli İl Ticaret Müdürü Veysi Uzunkaya ve Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis’te eşlik ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki