GÜLER, GÖREVE HIZLI BAŞLADI

01 Eylül 2015, Salı - 13:41

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkan İbrahim Güler Öncülüğünde Yeni Yönetimi İle İlk Toplantısını Gerçekleştirdi.

Çayırova AK Parti ilçe teşkilatında gerçekleşen buluşmada Kocaeli AK Parti Gençlik kolları il yöneticisi Mustafa Özdemir’de toplantıda yerini aldı. AK Gençlikte birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği buluşmada renkli kareler yaşandı.

ÇAYIROVA AK GENÇLİKTE YENİ YÜZLER

Çayırova AK Parti gençlik kolları başkanı İbrahim Güler, bu görevi bana layık gören herkese çok teşekkür ediyorum,  yeni yönetime giren yol arkadaşlarım ile bayrağı bıraktığı yerden daha yukarılara çıkarmak için elimizden geleni yapacağız, ilçe Başkanımız Zafer Kılıç’ın örnek tutumu sevecan yapısı ve davranışları ile bize çalışmalarımızda heyecan ve hırs veriyor dedi. Güler, bu görevi bize layık görenleri mahçup etmeden yeni aramıza katılan AK gençlik kadromuz ile partimizin çeşitli kademelerinde yer alan herkesle çalışmalarımızı yürüteceğiz, ben ekibime güveniyorum, biz çok büyük bir aileyiz ve çalışmalarımızla bunun karşılığını alacağız, dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki