Gültekin kardeşler, AK Parti’ye çalışacaklar

Diliskelesi’nin sevilen ailelerinden Gültekin ailesinin gençleri önceki gün AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatına gelerek Ali Toltar’a destek vereceklerini ayrıca AK Parti’nin seçimi kazanması için aktif olarak çalışacaklarını belirttiler.
26 Mart 2014, Çarşamba - 11:54

Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği AK Parti’ye yeni katılımlar sürüyor. Katılımların her geçen gün artması AK Parti’de yüzleri güldürüyor. AK Parti’ye son katılım ise Diliskelesi’nin sevilen gençlerinden Gültekin ailesinin gençleri oldu. Sporcu olan ve Diliskelesi’nde sevilen Gültekin kardeşler Dilovası’na son beş yılda yapılanlardan memnun olduklarını dile getirerek “AK Parti iktidarı ile Dilovamız gerçekten önemli hizmetler aldı. Bu hizmetlerin devamını istiyoruz. İnşaat Mühendisi olan AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar’ın da daha çok hizmet edeceğine inandığımız için Ali Toltar’ı destekleyeceğiz. Ayrıca hizmetlerin devamı içinde seçime kadar yoğun bir şekilde çalışacağız.”dediler. 

Gültekin kardeşlere AK Parti rozetini AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, İl Yönetim kurulu üyesi İsmail Demir, Dilovası eski Belediye Başkanı Halit Yaşar, Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık taktı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki