Güner’e veda yemeği

Kocaeli İl Güvenlik Şube Müdürü olarak görevlendirilen Gebze İlçe Emniyet Güner Yılmaz ve Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcısı olan ve ile giden Taşkın Tuncer için Gebze’de bulunan Metin Usta'da Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından veda yemeği düzenlendi
15 Eylül 2015, Salı - 22:35

Yemeğe Dilovası Kaymakamı ve Gebze Kaymakam Vekili Hulusi Göç, Gebze Cumhuriyet Başsavcısı Cemil Kuyu, Gebze Başsavcı vekili Sıddık Ilgar, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze İlçe Jandarma Komutanı Kurmay Yüzbaşı Abdulkadir Öz, Darıca İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan, Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz, MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, CHP Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz ve emniyet müdürlüğünde bulunan komiserler katıldı.

‘NE GÖREV VERİLİRSE YAPARIZ’

Programda ilk olarak Gebze İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz bir konuşma yaptı. 2 yıl boyuca görev yaptığını belirten Yılmaz, “ Gebze halkına 2 yıl hizmet ettim. 3 seçim geçirdim Huzur ve güveni ekibimle temin ettim. Seçimlerden dolayı Güvenlik Müdürü olarak atandım. Bizler devlet memuruyuz nerede görev verilirse bunu en iyi şekilde yapacağız” dedi.

‘GÖREVİMİZİ YAPMAK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ’

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ise görevin nerede veriliyorsa orada olmak zorunda olduklarını söyleyerek, “ Her nerede olursa olsun görevimizin bilincindeyiz. Görevimizi yapmak için mücadele edeceğiz. Ancak bunlar olacak. Gittiğimiz yerlerde yeni dostluk ve arkadaşlıklar olacak. Önemli olan arkamızdan kötü söz söyletmeden gitmektir. Güner Yılmaz’da Gebze’de iyi işler yaptı. Yeni görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

‘ALLAH YARDIMCISI OLSUN’

Dilovası Kaymakamı ve Gebze Kaymakam Vekili Hulusi Şahin, bunun bir bayrak yarışı olduğunu ifade ederek, “En büyük zenginlik insanın dostlarıdır. Güner Yılmaz müdürümüzün görev aşkı üst düzey olan bir kamu görevlisi idi. Güner beyin çalışma tarzını, iş disiplinini yakinen biliyorum. Gebze’de çok başarılı bir hizmet sundu. Yeni görevinde de çok başarılı olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu. Gebze Cumhuriyet Başsavcı’da Cemil Kuyu’da "Güner beyden razıydık. Emniyet müdürlüğü çalışmalarından da memnunduk. Gebze'deki savcılar ve hakimler adına kendisine teşekkür ediyorum. Gittiği yerde de başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki