İzmit Belediyesi meclis toplantısında yaşanan tartışmanın ardından AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney yaptığı açıklamada, Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i diktatörlük ile suçlarken, artık maskesinin düştüğünü kaydetti

İzmit Belediyesinde yaşanan tartışmanın ardından AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve belediye meclis üyeleri grup toplantısında açıklama yaptı. Güney, yaşanan olayı kınadıklarını ve Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in diktatörlük yaptığını kaydetti. Güney, yaşanan olay ile ilgili daha geniş bir basın toplantısı ve bilgilendirme yapacaklarını kaydetti. 

 

TAHAMMÜL EDEMİYOR
Meclis üyeleri ve partililerle birlikte açıklama yapan Güney, “Meclis toplantısında Başkan hanım. Meclis üyeleri ve çağrılan partililerin yaptığı bir olaydan dolayı böyle bir toplantı düzenliyoruz. TBMM’de en çok önergeyi veren milletvekili olduğunu söyleyen Başkan hanım şehrimiz adına bir tane önergeye dahi tahammül edemiyor. Bir tane önergemizi dahi tam okumadan hızlıca cevap verip toplantıyı kapattı. En büyük diktatörlüğü yapmakta, Fatma Hanımın maskesi düşüyor. Yakında kamuoyu gerçek yüzünü görecektir” dedi.