AK Parti Çayırova Eski İlçe Başkanı Ali Osman Gür bir mesaj yayımlayarak, görevi bıraktığını ve bundan sonra da dava için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

 

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, belediye başkanlığı aday adaylığı için istifa eden isimler arasında Ali Osman Gür’ü de açıklamıştı. Bununla birlikte Gür aday olmayacağım şeklinde ifade kullanmıştı. Gür dün kendi sosyal medya hesabından yayımladığı mesajla Çayırovalı hemşerilerine seslendi. Gür şunları dile getirdi; “AK Partimizin kuruluşundan beri her kademesinde yer aldığım partimizin ilçe başkanlık görevini bırakıyorum. Rabbime hamd olsun ki kuruluşundan bu yana kadar hep beraber yürüdük ve büyük özveri ile çalıştık. Yerel seçimler, genel seçimler, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve referandumlarda hep dava adamı olarak her görevde yer aldım. Partimiz ve liderimiz olarak bu zamana kadar hep kazandık, bundan sonra da ilk günkü aşkla davamızdan ayrılmadan çalışmaya ve kazanmaya devam edeceğiz.

BİZİM DÜSTURUMUZDA YOKTUR
Bir insanın davası varsa derdi de var demektedir. Derdi olan insan davası için her fedakârlığı yapar. Gün gelir ailesinden, gün gelir sağlığından, gün gelir sosyal hayatından, gün gelir Makamından mevkiinden feragat ederek her zaman partinin kazanması için kendini davaya emanet eder. Ne makam özentisi, ne vefa beklentisi bizim düsturumuz da derdimiz de olmadı ve bundan sonra da olmayacaktır. Tarih Çayırova’yı her zaman dik duruşlarıyla birlikte hatırlayacaktır. Doğru zamanlarda doğru insanlarla yol yürümeyi de her zaman kendine görev adledecektir. Rabbimden tek temennim bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da bana taşıyamayacağımın üstünde yük yüklememesi oldu.

EKSİKLİĞİN SORUMLULUĞU ŞAHSIMA AİTTİR
Bugün geriye dönüp baktığımda büyük bir onurla ve neredeyse her anı her günü büyük özveri içerisinde mücadeleyle geçmiş günler görüyorum. Fakat bilmenizi de isterim ki, Çayırova İlçe Başkanı olarak görev yaptığım süre boyunca eğer varsa partimizin her türlü başarısı koşulsuz ve beklentisiz davaya hizmet eden yol arkadaşlarıma, her türlü başarısızlığın ve eksikliğin sorumluluğu da şahsıma aittir. Çalışma sürem boyunca eşime ve çocuklarıma bütün yükü sırtlandıkları için teşekkür ediyorum. Omuz omuza çalıştığım ve çalışmaktan onur duyduğum ilçe yönetimime, mahalle başkanlarıma ve yönetimlerine, kadın kollarımıza ve gençlik kollarımıza, meclis üyelerimize, milletvekillerimize, il başkanıma çok teşekkür ediyorum.

HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDERİM
Tabi kimse mükemmel değil. Allah’tan başka hiç kimse mükemmel değildir. Bir tek Allah noksansızdır mükemmeldir. Dolayısıyla biz kuluz mutlaka hatalarımız olmuştur. Fakat niyetimiz halisti önemli olan da buydu. Bu zamana kadar hiçbir yanlışın içinde olmamış bir kardeşiniz olarak; bu süreçte istemeden de olsa kırdığım, üzdüğüm, ihmal ettiğim herkesten haklarını helal etmelerini diliyorum. Önümüzdeki yerel seçimin Çayırovamız için tertemiz bir sayfa ile hayırlar getirmesini temenni eder selam ve saygılarımı sunarım."

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.