“Güvenin Adresi Güler İnşaat”

29 Temmuz 2015, Çarşamba - 14:02

Sanayi kenti Çayırova’da Güler İnşaat Genç İş Adamı Fuat Güler öncülüğünde başarıya imza atıyor.

Çayırova Özgürlük Mahallesinde yaptıkları yeni proje ile vatandaşları ev sahibi yapan Güler inşaat,yeni projelerle hedeflerine doğru ilerliyor

 

Gazetemize açıklama yapan Güler İnşaat yönetim kurulu başkanı genç İş Adamı Fuat Güler; Elbette ki bu kente bizim de katkımız ve sunacağımız estetikler olacak, sektörde yeni projelerle hızla ilerliyoruz, amacımız konutları ve yapılacak iş alanlarını kentin çehresine uygun, o bölgeye estetik kazandırarak konut ve işyerleri için tercih edilen firma olmak. Firmamıza yapılan müracaat ve  tercihleri değerlendirerek önümüzde başlayacak birçok proje bu kentin yaşam kalitesini artıracak.

 

  • Vatandaş Neden Tercih Etmeli

Vatandaş ve firmalar konut ve iş yeri tercihlerinde kıyaslama yapacak ve bizim projemize bakışını mutlaka ortaya koyacak. Müşteri memnuniyeti de işte burada başlar. Bizde kalite değerimizle önce müşteri memnuniyeti odaklı iş kurmak, çürük işaret edilen değil güven duyulan firma olarak projelerimizle tercih edilen bir sektör olmak ve bundan böyle Güler inşaat hedefine ulaşmak için çalışacak.

 

  • Sektörün Konumu Gidişatı Nedir

Geçmişte yapılan çarpık yapılaşmaya karşı yaşam alanlarını projeleri ile kentin kaybolan yapısına el atan inşaat sektörü yeni yapılanmalarla yaşam alanlarını değiştirdi. Halkın konut ve iş alanlarında tercihin artması ile hızla ilerleyen ve artan yapılanma inşaat sektörünün önünü açtı. “Önceden baba bir ev yapardı, oğlu, gelini, kızı, damadı ve diğer çocukları aynı evde yaşardı” şimdi böyle bir yaşam ve yaşama şekli kalmadı. Eski yapılar tamamen değiştirildi, eski yapı diye bir şey kalmadı. Sektörümüz bu anlamda çok iyi bizim bu sektördeki yerimiz ise çok farklı olacak, tabii ki halkın yaşam kalitesini artırarak yapılacak projelerimizde herkesi bir ev sahibi yapmak hayali ile inşaatlarımıza ağırlık vereceğiz.

 

  • Güler İnşaat Olarak Hedefiniz Nedir

Bizim sektöre girişimiz ve Güler İnşaatın doğuşu işte bu anlamda başladı evet hedeflerimiz ve hayallerimiz var. Yaşadığımız kente ve bulunduğumuz yöreye ihtiyaca ve talebe uygun konutları ve iş yerlerini kazandırmak, herkesi sağlıklı konutlarda ev ve iş yeri sahibi yapmak hedefimizdir. Sağlık ve esenlik içinde kalın dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki