Güzeloğlu Derinceli Gülşah Yağmur Yazıcı’yı Evinde Ziyaret Etti

Güzeloğlu Derinceli Gülşah Yağmur Yazıcı’yı Evinde Ziyaret Etti
12 Aralık 2016, Pazartesi - 12:20

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın portresini çizerek, Twitter hesabı üzerinden paylaşan Derinceli Gülşah Yağmur Yazıcı’yı 8 Aralık 2016 da  ziyaret etti.

Gülşah Yağmur Yazıcı’nın ailesi tarafından sıcak karşılanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na Derince Kaymakam Vekili Hasan Hüseyin Can, Derince İlçe Emniyet Müdürü Atilla Can ve Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Dilek Kılıçkıran eşlik etti.

Yazıcı ailesine Konuk olan Vali Güzeloğlu’na, anne Sabahat Yazıcı, baba Şenol Yazıcı, Gülşah’ın yapmış olduğu Sayın Cumhurbaşkanımızın resmi  ile diğer resim çalışmalarını göstererek, ziyaretten duydukları memnuniyeti belirttiler.

Güzeloğlu;” Sevgili Gülşah ve onun gibi kardeşlerimiz bizim ve ailelerin bereketidir. Sevgili Gülşah kızımız, gönlünün güzelliği ve Sayın Cumhurbaşkanımızın sevgisi ile her engeli aşacaktır.”dediDerinceli Gülşah Yağmur Yazıcı, Vali Güzeloğlu’na ziyaretlerinden  çok mutlu olduğunu ifade ederek günün anısına fotoğraf çekildi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki