Güzeloğlu Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Güzeloğlu Muhtarlarla Bir Araya Geldi
27 Nisan 2016, Çarşamba - 11:23

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği kahvaltılı programa katılıp muhtarlara destek mesajı verdi.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş’ın Antikkapı Restoran’da gerçekleştirdiği kahvaltı programına katıldı. Muhtarların sorunlarının masaya yatırıldığı kahvaltılı programa Vali Güzeloğlu ile birlikte İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, İl Jandarma Alay Komutanı Mehmet Karadeniz, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve İl Müftüsü Yusuf Doğan katıldı.

MUHTARLARIN SAYGINLIĞI İÇİN

Hep birlikte yapılan kahvaltıdan sonra ev sahibi olarak konuşma yapan Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, “Sayın valimiz kentimize geldiği günden bu yana tüm muhtarların gönlünü kazanmıştır. Tüm Kocaeli halkının da gönlünü kazanmıştır. Kendisi kentimizdeki muhtarların saygınlığı için çok sayıda çalışmalara imza atmıştır” ifadelerini kullandı.

BİZLERE YOL GÖSTERDİLER

Daha sonra konuşan İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, “Halkla beraber olan idareciler her zaman başarılı olmuştur. Muhtarlarımız yani sizler çalışmalarında dolayı bize her zaman yol göstermişlerdir” dedi. İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel ise, “Bundan sonra bu tür beraberliklerde her zaman bulunmayı bende arzu ediyorum. Böyle ortamlar birlik ve beraberliğimizi arttırmaktadır” dedi.

MİLLETTİN SOFRASI

Kahvaltıda son olarak söz alan Vali Güzeloğlu, “Milletimizin temsilcisi millet adına en güvenilir kişilerdir muhtarlar. Sizlerle birlikte olmaktan sizlerin sofrası olan milletin sofrasında olmaktan mutluluk duyuyorum. Mahallede en güvenilen bir anlamda milletin vekaletini alan kişiler olan muhtarları gördüm. Muhtarlara güvendiğim hiç bir konuda yanlışlık ve sorun yaşamadım. Aynı zamanda muhtarlar devlet ile millet arasında köprü kuran kişidir. Kentimizdeki bütün muhtarlarımız hizmet evimiz, gönül evimiz ve hizmet arkadaşlarımızıdır” şeklinde konuştu.

 
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki