HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!

16 Aralık 2014, Salı - 19:35

Çayırovalı Esnaf Hayati Şimşek ISU’dan Gelen Su Faturasını Görünce Gözlerine İnanamadı Faturanın Ana Parası 59 TL Genel Toplamı İse 105 TL Ödeme Ücretini Görünce Tansiyonu Bir Anda Çıktı.

 

 Gazetemize Gelerek Açıklamada Bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğünün ISU faturası katlamalı olunca vatandaşı isyan ettirdi. Özgürlük Mahallesinde Yıllardır hizmet veren Kardeşler Emlak sahibi Hayati Şimşek adlı bir vatandaş tepkisini şu şekilde dile getirdi. Şimdiye kadar Su, Elektrik, Doğalgaz Faturalarımı bankadan otomatik bir şekilde düzenli bir şekilde ödemelerimi yapıyordum sabah iş yerimi açmaya geldiğimde kapıda ISU su faturamı gördüm ilk önce önemsemedim sonra dedim bir kontrol edeyim ama bir baktım ISU su faturası ana parası 59 TL, sonrası Atık su 29 TL, Bakım ücreti 6.85 TL, KDV 7. TL + 1.25 TL Katlamalı ekstra ücretleri görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Esnaftan ISU Katlamalı Fatura İsyanı!

Demek ki bu güne kadar bankadan yaptığım ödemelerde aynı fatura üzerinden aldıkları paralar için ISU yetkililerine hakkımı helal etmiyorum diyerek bugün bana yarın başka arkadaşıma diyerek bir an önce hatadan dönülmesini istedi. Gazetemiz aracılığı ile yetkililere seslenerek acilen yapılan bu hatadan dönülmesini belirtti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kendine bağlı olan tüm alanlara en güzel hizmeti sunması gerekmez mi. Sunduğu hizmetin karşılığını vatandaştan ister mi? Vatandaşa yazık değil mi. Bide katlamalı faturalar için bizden ayrı para istiyorsunuz” diyerek İSU yetkilerine tepki gösterdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki