Halil Akbaşoğlu güven tazeledi

Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde Genel Kurul heyecanı yaşandı. Kongreye tek aday olarak giren mevcut Başkan Halil Akbaşoğlu, yeniden başkan seçilerek görevine devam etti.
14 Temmuz 2014, Pazartesi - 11:58

Darıca Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan kongreye katılım azdı. Kongreye, yeni yönetim kadrosunun yanı sıra birkaç kişi katılırken, Darıca Belediye Başkanı ve aynı zamanda Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü Onursal Başkanı Şükrü Karabacak da katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongre, denetim ve faaliyet raporlarının okunup oylanmasıyla devam etti. Darıca Gençlerbirliği’nin 2014-2015 sezonu tahmini bütçesi 3 Milyon 500 bin TL olarak belirlendi. Çoğunluk sağlanmaksızın gerçekleştirilen kongrede mevcut Başkan Halil Akbaşoğlu yeniden Darıca Gençlerbirliği’nin başkanı oldu.

HER TÜRLÜ HİZMETİ YAPTIK

Genel kurulda bir konuşma yapan Darıca Belediye Başkanı ve aynı zamanda Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü Onursal Başkanı Şükrü Karabacak, gelecek sezon adına umut dolu mesajlar vererek, kulübü maddi ve manevi desteğini vermeye devam edeceğini söyledi. Yıllardır Darıca Gençlerbirlğini ayakta tutmaya çalıştıklarını ifade eden Karabacak, “  Sporda başarı için bence farklı bir metodla devam edilmeli. Ben, tesisleşmede kulübe elimden gelen hizmeti yaptığımı düşünüyorum. 11 yıldır Darıca G.B’nin başkanlığını Halil Akbaşoğlu, elinden gelen gayreti göstererek kulübü yönetmeye devam ediyor. Şu unutulmamalı,  Darıca G.B başarılı olmak zorunda. Hedefi şampiyonluk olan bir kulüpte alt yapıdan gelen bir futbolcuya formayı vermek kolay değil. Transfer sürecinde de görüşmelerde bulunulan futbolcular hedefsiz olan takıma gelmek istemiyor ‘’dedi.

TAKIMA SAHİP ÇIKILMALI

Darıca Gençlerbirliği’ne sahip çıkılması gerektiğini belirten Başkan Karabacak, “  Biz kulübümüze gücümüzün yettiği kadarıyla desteğimizi verdik. Her zaman söylüyorum ve bugün de yineliyorum. Darıca Gençlerbirliği’ne maddi ve manevi desteğimi sonuna kadar vermeye devam edeceğim. Umarım önümüzdeki sene başarılı oluruz ve Darıca Gençlerbirliği’ni el birliğiyle hak ettiği yere getiririz. Biz kulübü hiçbir zaman siyasi bir araç göremedik ve kullanmadık. Çünkü Darıca G.B hepimizin takımı. Bu kulüp Darıca’nın kulübü, bu yüzden herkes sahip çıkmalı. Stadyuma maç seyretmeye giden her vatandaşlar her maça gidişinde 1 TL destek verse, aidiyet duygusu oluşur. Bu takım benim takımım der ve yürekten desteğini gösterir. Başkan Halil Akbaşoğlu ve yönetim kurulu yeni dönemlerinde başarılar diliyorum ‘’ dedi.

Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü Yönetim Kurulu Listesi:

 Halil Akbaşoğlu, Nihat Öner,İlker Çakır, Özcan Dal, Hasan Polat, Kemal Öztanık, Recep Yılmaz,Fadıl Terzi, Ömer Aydın, Cem Hikmet Çeliker, İbrahim Kılıç, Bülent Özdemir, Yakup Törk, Feridun Bayar, İlyas Bozkurt, Hami Hancı, Turan Kaya, Yılmaz Tunalı,Mustafa Öztürk, Emir Yılmaz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki