“HALKA HİZMET İÇİN GELİYORUZ”

13 Mayıs 2015, Çarşamba - 12:02

 

 

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayları Fatih Polat ve Yusuf Aksu Gebze Erzurumlular Derneği’ni ziyaret ederek yaklaşan Genel Seçimler öncesinde dernek üyelerine  projelerini anlattı.

 

Gebze Erzurumlular Derneği Başkanı Zeki Gündüz ve yönetiminin karşıladığı Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayları Fatih Polat ve Yusuf Aksu’ya Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

 

“HALKIN SIRTINDA Kİ KAMBURLARI ALACAĞIZ”

Ülkenin günbegün bir karmaşaya ve kutuplaşmaya sürüklendiğini ifade eden Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Fatih Polat, “Kullanılan siyaset dilinin ülke içinde kutuplaşma ve ayrımlaşmayı körüklediğini söyledi. Yapılan algı operasyonları ile halkın hür iradesine ipotek konuldu. Şimdi biz bozuk düzenin halkı mağdur eden dişlileri değiştirmek için geliyoruz. İnşallah 8 Haziran sabahında Türkiye farklı bir sabaha günaydın diyecektir. Maliye Bakanı %5 zam verirsek ekonomimiz çöker diye açıklama yapıyor Başbakan ise çok güçlü bir ekonomimiz var diye açıklama yapıyor. Şimdi halkımız kime inanacak. Bizim ekonomimiz güçlü mü yoksa çöker mi? Biz tüm bu korku söylemlerine inat 96 yılında Refahyol ile nasıl yapıldıysa şimdi de ilk işimizi açlık sınırının altında çalışmaya mahkum edilen işçimize memurumuza emeklimize ve asgari ücretlimize %50 zam yaparak vereceğiz. Biz bu kaynağı sağlarken halkımıza vergi üstüne vergi koymayacağız. Halkımızın sırtında ki kamburları kaldıracağız. Biz halkımıza hizmet etmek için geliyoruz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki