Hasan Soba İddialı!

22 Mayıs 2015, Cuma - 22:55

 

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba 7 Haziran seçimleri için iddialı konuştu. Teşkilat olarak gece gündüz çalışmalarını karşılığı sandıkta alacaklarını dile getiren Soba, tempoyu her geçen gün artıyor.

İlçe başkanı seçildiği günden buyana aralıksız Milletvekili seçimleri için çalıştıklarını ifade eden Hasan Soba, Seçim çalışmalarını ajanstakip zirvedekiler dergisine değerlendirdi.

“Seçim çalışmaları kapsamında her sabah 07.00’de evden çıkıyorum. Geç saatlerde eve gidebiliyorum. Tabiri caiz ise gece-gündüz çalışıyoruz desek yeri var. Sıkı çalışmalar neticesinde arzu ettiğimiz hedeflediğimiz vekil sayısına ulaşmayı istiyoruz. Ev ev, sokak sokak, dükkan dükkan herkese ulaşmaya gayret gösteriyoruz. Sahaya iniyoruz. Vatandaşın fikirlerini alıyoruz. Hiçbir şeye garanti olarak bakmıyoruz. Bu değil ki biz kendimize güvenmiyoruz. Tabi ki Güvenimiz tam. Amacımız her geçen biraz daha üzerine koymak ve çıtamızı daha da yükseklere taşımak.

HEDEF 8 VEKİL

Yaklaşan 7 haziran seçimlerine gece-gündüz çalıştıklarını dile getiren Hasan Soba, hedeflerinin Kocaeli’nde 8 Milletvekili olduğunu açıkladı.

Soba “Çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Milletvekilliği seçimlerindeki hedefimize ulaşmak için her geçen gün performansımızı arttırarak devam ediyoruz. Seçim çalışmalarına başladığımız günden buyana aldığımız destekle beraber 7 Haziran sabahına kadar çalışmalarımızı aralıksız ve soluksuz sürdüreceğiz.”

HERBİRİ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

“Listedeki olan adaylarımıza ve listeye giremeyen aday adaylarımızı teşekkür ediyorum. Her biri bizim için birbirinden değerli. Keza Geçtiğimiz dönemlerde bölgemize görev yapan vekillerimize de teşekkür ediyorum.

Mecliste Gebze bölgesindeki sorunları dile getiren Mehmet Ali Okur’a özellikle teşekkür ediyorum. Meclis’te eksiksiz katılan vekiller arasındadır kendisi. Bölgemizin sorunlarını meclis kürsüsünde dile getirmiş, yapılması konusunda da takipçisi olmuştur. Bu manada Bölgemizide mecliste en iyi şekilde temsil etmiştir. Bu dönemde ise bayrağı Cemalettin Kaflı’ya teslim edecektir.

BAŞARILAR TESADÜF DEĞİLDİR

Göstermiş olduğumuz özverili çalışmalar neticesinde Genel Merkezimizden tutun mahalle teşkilatlarına kadar azimli bir çalışma içerisindeyiz. Hizmet için çıktığımız yolda başarı bizim için kaçınılmaz olmuş durumda. Hiç bir şey tesadüf değil. Edindiğimi bilgi ve birikimlerimiz bizi her zaman bir üste çıkarıyor. Bunun içinde her geçen gün daha da fazla çalışıyoruz. Çalıştığımız için başarıyoruz. Emeğimizin karşılığını her seçimde sandıktan çıkan oylarla alıyoruz.

GEBZE GÖZ ARDI EDİLEMEZ

İlçe başkanlığına seçildiğim günden buyana bölgemizde yapılan ve yapılması planlanan bir çok projeyi biliyor ve takip ediyorum. Gebze göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir ilçe. Şartların oluşması ile birlikte yapılan çalışmalar ise ortada. Projeler ise harika. İnşallah Gebze için yapılan güzel projeleri birlikte göreceğiz. Her geçen gün vizyon kazanan ilçemiz. Her alanı ayrı bir cazibe merkezi olacaktır” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki