Hastalara sevgi aşıladı

28 Haziran 2015, Pazar - 12:59

CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, beraberindeki CHP İzmit ilçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve İzmit Belediyesi Meclis üyesi Veli Beyaztaş ile beraber Özel Cihan Hastanesi’ne ziyarette bulundu.

Cihan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzman Doktor Metin Öztürk, Başhekim Ortopedi Uzman Doktoru Ali Hürmeydan, Cihan Hastanesi Genel Müdürü Operatör Doktor Uğur Doğan ve Kurumsal İletişim Müdürü Gökhan Tanrıverdi ile görüşen CHP’li Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli’deki özel hastanelerin durumu hakkında bilgi aldı.HASTALARI IŞIK OLDU
CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ise, “Seçilsek bile henüz mazbatayı almadan çalışmaya başlamıştık. Kocaeli’deki kurum ve kuruluşları ziyaret ederken, komşumuz sayılan Özel Cihan Hastanesi’ne gelmeden yapamazdık. Sizler Kocaeli’de çalıştığınız gibi Kocaelili vatandaşları da tanıyorsunuz, vatandaşlar da sizleri tanıyor. Sıkıntılarınızın çözümü için Ankara’da çalışacağım” açıklamasında bulundu. Sohbetin ardından Milletvekili Hürriyet, hastane yetkilileriyle beraber hastane personeli ve hastaları ziyaret ederek acil şifalar diledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki