Hayır kermesi açıldı

26 Ekim 2014, Pazar - 12:50

 

Çayırova'da Hayır kermesi Semerkand Grubunun Çayırova’daki Derneği olan Çayırova Hizmet Yardımlaşma Derneği kermesi açıldı.

 

Çayırova Fatih Caddesi Çayırova Tıp merkezi karşısında bulunan kermesin açılışına AK Parti Kocaeli Milletvekili M. Ali Okur, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkan Adayı İş Adamı Zafer Kılıç, Çayırova Şube Başkanı Aslan Yılmaz, yöneticileri, STK başkanları ve yöneticileri hazır bulundular. Semerkant hayır kermesine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

Açılış ise Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Çayırova Hizmet Yardımlaşma Derneği Başkanı Aslan Yılmaz, açılışta kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Çayırovalı vatandaşlar ile bir araya gelen Okur ve Demirci, bu tür hayır organizasyonların manevi değerlerimizi kuvvetlendirdiğini ve bundan sonra da bu tür organizasyonların içerisinde olacaklarını ifade ettiler. Duaların ardından kurdele AK Parti Kocaeli Milletvekili M. Ali Okur, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkan Adayı İş Adamı Zafer Kılıç, Çayırova Şube Başkanı Aslan Yılmaz ve yöneticileri tarafından kesildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki