HAYIR KERMESİNDE BULUŞTULAR

16 Mayıs 2015, Cumartesi - 13:09

Çayırova Talebe Yurdu tarafından açılışı gerçekleştirilen Hayır Çarşısı Kermesi fatih caddesi (Çayırova tıp merkezi karşısında) hizmete girdi.

Çayırova’nın sevilen yüzü Asım Köle’nin sunumu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç, MHP Kocaeli milletvekili adayı Lutfu Türkkan, MHP Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal ve yönetimi, AK Parti kadın kolları başkanı Hacer Banu Çürüksulu Demir, Çayırova İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan,Ak parti Çayırova belediyesimeclis üyeleri Av Edip Emre Gürol,Sefa Yılmaz,Arif Şentürk, Kocaeli Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri İdris Demir, Ayşin Balcılar, Çayırovaspor Kulüp Başkanı Vahdet Kılıç, bölgemizin tanınan siyasi iş ve spor dünyasının isimlerinden Ertuğrul Çırak,  Yavuz Unsur, Ahmet Ünal ve STK başkanları ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşen açılışta kermes ağası da Belediye Başkanı Şevki Demirci oldu. Açık artırma ile satılan kermes ağalık bohçasını 8 Bin TL ile satın alan Başkan Demirci, “Eskiden Kuran Kurslarına yardım yapmak, etkinliklerine katılmak, hayır çarşıları açmak neredeyse hayal gibiydi. Bugün siyasi bir konuşma yapmak istemiyorum ama hükümetimizin bu konuda ki uygulamaları reform değerindedir. Dedi.

BAYANLARIN EL EMEĞİ GÖZ NURLARI HAYIRDA SERGİLENECEK

Kermes içerisinde yiyecek reyonları, bayan eğitim gönüllüleri tarafından el emeği göz nuru ile hazırlanan el işleri satış noktaları bulunacak. Satıştan elde edilecek gelirin tamamı öğrencilerin eğitiminde kullanılacak. Kermes açılışına davet edilen isimlerin bir çoğu sergi ve stantlardan alışveriş yaparak öğrencilere yönelik katkılarını sundular.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki