Hedef %61

28 Aralık 2014, Pazar - 13:25

Çayırova Ak parti ilçe başkanlığı, ilçe yöneticilerini basına tanıştırdı.

Ak parti Çayırova ilçe başkanlığı;Ziverbey Cafe-Restoranda düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında,Çayırova Ak parti ilçe yöneticileri ve mahalle başkanları basına tanıtıldı.

Basın toplantısında bir konuşma yapan Çayırova Ak parti ilçe başkanı Zafer Kılıç, Konuşmasına milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u anarak başladı. Bugünlere çok zor gelinildiğini belirten Kılıç,durmak,rehavete kapılmak yok. Biz bazı partiler gibi seçimden seçime parti teşkilatlarını açan, seçimlere hazırlanan bir siyasi hareket değiliz, biz milletin ta kendisiyiz.

Dertlerimiz milletin derdi, Hedefimiz daha müreffeh bir Türkiye, daha yaşanılabilir bir Çayırova diyerek sözlerine şöyle devam etti. İş bu Ak kadrolar, gecesini gündüzüne katarak milletimizin yanında yer alan ak kadrolardır. Milletimizin her kesimini kucaklamak bizim görevimiz, biz Koltuk yada saltanatın peşinde olmayacağız, ben yok ,o yok, biz varız. Aziz milletimizin dertlerine dertlenmek için çıktığımız bu yolda durmadan yılmadan çalışmaya devam ediyoruz. Biz iktidar partisinin temsilcileri olarak hiçbir kesimi, hiçbir siyasi partiyi ayrım yapmıyoruz. Eleştirmek değil, çözüm üretmek için enerjimizi kullanıyoruz.Çayırovamıza proje getiren, katkı sunan hangi siyasi parti olursa olsun projelerine destek verecek erdemliğe sahibiz.

Sekiz milletvekili çıkaracağız

Yerel siyasetin yanısıra ulusal siyasete de değinen İlçe başkanı Zafer Kılıç,Çayırova ilçesinde hedeflerinin yüzde 61 olduğunu açıklayarak çıtayı yükselttiklerini belirtti. Kocaeli genelinde İnşallah Sekiz milletvekili çıkaracağız. Anayasayı değiştirmek için 330 vekile ihtiyaç duyduklarını, bu dönem bu hedefi yakalamak adına Çayırova’da belediye başkanı sayın Şevki Demirci ile beraber kol kola hizmet üretmeye devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Göreve geldikleri günden itibaren yüzlerce ev ziyareti, dernek ziyareti yaparak her an seçim varmış gibi çalışmalarına devam ettiklerinin altını çizen Kılıç,Toplantıya katılan herkese teşekkür etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki