Hedef 8 vekil

19 Nisan 2015, Pazar - 22:01

 

 AK Parti Kocaeli Koordinasyon toplantısının ardından açıklama yapan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, beyannamelerini son kez gözden geçirdiklerini, stratejilerini ise 8 milletvekili çıkaracak şekilde belirlediklerini kaydetti

 AK Parti SKM tarafından düzenlenen Seçim Koordinasyon ve Değerlendirme toplantısı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın başkanlığında gerçekleştirildi. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genel Sekreter Doç. Dr. Tahir Büyükakın, milletvekili adayları 12 İlçe Belediye Başkanı, 12 ilçe başkanı, İl SKM başkanı ve İcra kurulu üyeleri katıldı. Aday gösterilmeyen milletvekillerinden Mehmet Ali Okur toplantıya katılırken, Sibel Gönül ve  Nihat Ergün toplantıya katılmadı.

5,5 SAAT SÜRDÜ
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda önümüzdeki hafta açıklanması beklenen seçim beyannamesi ile ilgili son hazırlıklar yapılacak. Beyannamede yer alacak hizmetleri son kez gözden geçirerek AK Parti’nin yöneticileri, beyanname üzerinde yapılacak değişiklikleri belirleyerek son halini verecek. Saat 10.00’da başlayan toplantı saat 15.30’da sona erdi. 5,5 saat süren toplantı ile ilgili bilgi veren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, seçim stratejisini değerlendirdiklerini kaydetti.

8 YILLIK HİZMETLER PLANLANDI
24 Nisan’da Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan tanıtım toplantısına da hazırlık yaptıklarını belirten Işık, “seçim stratejimizi belirlerken, seçim bütçemizi ve adaylarımızın çalışmalarını planladık. Son kez gözden geçirdiğimiz seçim beyannamemizi Mayıs ayının başında düzenleyeceğimiz basın toplantısı ile halka anlatacağız. Beyannamemizde 8 yıllık hizmetler planlandı” dedi.

30 AKTÖRLE ÇALIŞACAĞIZ
Bazı partilerin seçim çalışmalarını tek ya da 2-3 aktör üzerinden yaptığını belirten Işık, “AK Parti sahada en az 30 aktör ile çalışacak. Belediye başkanlarımız partili olarak sahada olacaklar. Adaylarımız ve teşkilatlarımız çalışacak. 8 milletvekili çıkartacak şekilde stratejimizi belirledik. Sandık bazlı çalışmalar yaparak bu süreci tamamlayacağız. Hangi adayımızın, hangi ilçede kaç gün çalışma yapacağını dahi planladık” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki