Hep beraber gittiler

25 Kasım 2014, Salı - 14:19

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur ve  bölge belediye başkanları ve diğer bölge protokolüyle birlikte Gebze Teknik Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün’ü ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletti

 

Gebze bölge protokolü, kurulma kararı alınan Gebze Teknik Üniversitesi’nin kurucu Rektör’ü Prof. Dr. Haluk Görgün’ü ziyaret etti. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gebze İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Doğangüzel, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Darıca  Ak parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık,  Ak parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut; kurulma kararı Resmi Gazete’de yayımlanan Gebze teknik Üniversitesi’nin kurucu Rektör’ü Prof. Dr. Haluk Görgün’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini illettiler.

HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİ

Heyet adına kısa bir açıklamada bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, “Bölgemize önemli ivme kazandıracak Gebze Teknik Üniversitemizin değerli kurucu Rektör’ü Haluk Görgün hocamıza; şahsım ve diğer arkadaşlarım adına hayırlı olsun temennilerimi iletmek isterim. Bu önemli görevi layıkıyla yerine getireceğine inandığımız değerli hocamızın her zaman yanında ve destekçisi olacağız. Bölgemizin mülki ve idari yöneticileri de çalışmaların aksamadan yerine getirilmesi ve tamamlanması noktasında değerli hocamızın gücüne güç katacaktır. Üniversitemiz Gebze bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi. Bölge protokolünün ziyaretinden ve desteklerinden ötürü memnuniyetini dile getiren Gebze Teknik Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün; üniversiteyi Türkiye’de ve dünyada hak ettiği saygın yere taşımak için gece-gündüz demeden çalışacaklarını dile getirdi. Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki