Her Ay 400 Vatandaş Faydalanıyor

30 Temmuz 2015, Perşembe - 13:33

Çayırova Belediyesi tarafından Giymiyorsan Giydir kampanyası ile hizmete sunulan Toplumsal Dayanışma Mağazası her ay 400 vatandaşın kıyafet ihtiyacını karşılıyor.

Giymiyorsan Giydir kampanyası ile ilçede toplumsal dayanışmayı arttırmayı hedefleyen Çayırova Belediyesi, aylık ortalama 400 vatandaşın giyim ihtiyacını karşılıyor ve aynı zamanda ekonomiye de katkıda bulunuyor. Toplumsal Dayanışma Mağazasıyla dar gelirli vatandaşlar ile zenginler arasında köprü oluşturan Çayırova Belediyesi geri dönüşüme de ciddi anlamda katkıda bulunuyor. Vatandaşlardan bağış olarak gelen kıyafetlerin yıkama, kurulama, ütü ve paket işlemlerini yapan yetkililer tüm ürünleri kullanıma uygun hale getiriyorlar. Mağaza görünümünde olan merkez ihtiyaç sahibi tüm Çayırova’lı bireylere hizmet vermeye devam ediyor.

11 Bin 650 Vatandaşa Kıyafet Yardımı Yapıldı

Kurulduğundan bu güne kadar 11 bin 650 vatandaşa kıyafet yardımının yapıldığı merkezde, vatandaşların ayakkabı ihtiyaçları da karşılanıyor. Eğitim-öğretim dönemlerinde çocukların önlük ve forma ihtiyaçlarını da büyük bir ölçüde karşılayan Çayırova Belediyesi, öğrencilerin çanta, defter ve kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarını da yardımcı oluyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki