Her kapının ardında MHP’li Kadrolar

Milliyetçi Hareket Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı İskender TURAN seçime 20 gün kala, halkın desteğini de arkasına aldı.
11 Mart 2014, Salı - 14:38

Meclis üyesi kadrosuyla birlikte, ev ziyaretleri yoğunlaştıran TURAN, Bu Hafta sonuda ŞEKERPINAR, EMEK ve İNÖNÜ mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçmenle birebir görüşmeleri ve yakın ilişkileri ile dikkatlerini üzerine toplayan İskender TURAN,

Biz halkımızla içiçe olacağımıza ve birlikte yönetim anlayışı belirleyeceğimize söz verdik bu toplantılarda bunun en büyük işaretidir,

Her gittiğimiz evde karşılaştığımız tablo bizleri hayli mutlu ediyor, halk bizleri bağrına basıyor, desteklerini esirgemiyor, bizlerde 31 Mart’tan sonra halkımıza hakkettiği değeri vereceğiz dedi.

Özellikle bir vatandaşın,” Bu mahallede CHP yi gördük Saadet Partisini gördük AKP’yi gördük ama hiçbirinden anlattıkları destekleri alamadık hizmetleri göremedik, bu sefer oyumuz size, bu sefer sizi deneyeceğiz ,inşallah sizin samimiyetinize güvenerek söylediklerinizin arkasında durup yapacağınıza inanıyoruz ve sonuna kadar arkanızdayız” dedi.

Çalışmalara Gümüşhane Kelkit Baba konağı Köyü açılışıyla devam eden Turan,

Bizler Ülkemizin çeşitli illerinden kalkıp Çayırova ’ya geldik ve bir aile olduk, Zamanla ortak değerlerimiz bir noktada buluştu, memleket ayrımı kalmadı hepimiz Çayırovalı olduk.

Düğünümüzde beraber oynadık, cenazemizde beraber ağladık.

Derneklerimiz bu birlik ve beraberliğin en güzel yaşandığı ortamlar, Gümüşhaneli Kardeşlerimize Derneklerinin hayırlara vesile olmasını diyorum dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki