Hesap Soracağız

Hesap Soracağız
12 Temmuz 2016, Salı - 11:59

Geçtiğimiz günlerde Paşasuyu’nun kaynağına giderek bölgede incelemelerde bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “İzmit’in bu değeri aşırı kirletilmiş. Bu mirasa hıyanet edenlerden hesabını soracağız” dedi

İzmit’in doğal harikalarından biri olan ve ilçe belediyesinin kaynağı değerlendirmek için proje geliştirdiğini belirttiği Paşasuyu gibi bir değer, adeta yok olmaya yüz tutmuş durumda. Konu ile yakından ilgilenen ve Paşasuyu gibi bir kaynakla ilgili sorunları gündeme getiren CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz günlerde bölgede incelemelerde bulundu.

HALK DESTEK İSTEDİ

Paşasuyu’nda son dönemde büyük bir kirliliğin baş gösterdiğini dile getiren milletvekili Hürriyet’in bölgedeki incelemelerine İzmit Belediye Meclis Üyesi Özcan Özer ile yöre halkı da eşlik etti. Vatandaşlar, kaynağında meydana gelen kirliliğin, Paşasuyu’nu tamamen yok olma tehlikesi ile karşı karşıya bıraktığını belirten vatandaşlar, sorunun çözümü için CHP’li Hürriyet’ten destek istedi.

“HESABINI SORACAĞIZ”

Paşasuyu’nun kaynağındaki incelemeleri sırasında sebep olunan kirliliği bizzat gören ve böylesi özel bir değerin yok olmasına seyirci kalmayacaklarını dile getiren CHP Milletvekili Hürriyet ise, “Paşasuyu’nun girişine kapı yapanlar bu doğal güzelliğin kirletilmesine karşı kör olmuş durumdalar. Bu güzellikler ve doğa bizim. Çocuklarımıza bırakacağımız mirasımıza sahip çıkmak hepimizin görevidir. Bu mirasa hıyanet edenlerden de hesap soracağız” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki