"Hiç bir müslüman kabul edemez"

"Hiç bir müslüman kabul edemez"
13 Temmuz 2016, Çarşamba - 12:22

İsrail ile yapılan anlaşmayı kabul etmediklerini her platformda dile getirdiklerini ifade eden Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel, anlaşmayı sert bir dille kınadı.

Haber: Dilovası Saadet

Yapılan anlaşmanın siyasi boyutunun yanında imanı yönününde olduğunu ifade eden Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel, siyaset dün dündür söylemleri ile yapılabilecek bir merci değildir diyerek, bizim milli görüş olarak kırk küsür yıllık siyasi hayatımız da hiç egrilikler olmadığını söyledi.

"BU VEBALİ ÖDEYEMEYİZ"
Filistin davasının kuru ekmek davası olmadığını sözlerine ekleyen Başkan Türel, "Herşeyden feragat edebilirsiniz ama inacinizdan ve doğrularınizdan asla ve asla fedakarlık yapamazsınız. Malesef akp iktidarı yaptığı anlaşma ve Aşdod limanına gönderdiği gemi ile Gazze ablukasını ve Filistin zulmünü resmen tanımış oldu. İsrail ı resmen otorite olarak tanıdık. Bu vebal bize bir ömür yeter. Şimdi yapılan anlaşmanın detayları ortaya çıkıyor. İsrailli pilotları Konya da biz eğitecekmişiz. Bu eğitilen pilotlar ne yapacak Gazze ve filistin semalarında Müslümanlara bomba yagdiracaklar. Artık halkımızın bu yapılanları görmesi lazımdır" dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki