Hırsızlar Çayırova’yı mesken tuttu

Hırsızlar Çayırova’yı mesken tuttu
03 Mart 2016, Perşembe - 12:03

Geçtiğimiz günlerde Baba konağı derneğinin hırsızlar tarafından soyulmasından sonra,bu kezde Fatih caddesinde telefon dükkanını soydular

Çayırova'da meydana gelen hırsızlık olayıda Vodafone bayiisine giren 3 maskeli hırsız işyerinden 50 binTL değerinde cep telefonu, bilgisayar ve kasada bulunan bir miktar parayı çalarak kayıplara karıştı.

Olay Çayırova Fatih Caddesi üzerinde bulunan Astel  Vodafone Bayii'nde meydana geldi. Önceki akşam 04:20 sıralarında dükkana gelen yüzü maskeli 3 zanlı levye ile ilk olarak  kepengi  ardından ise cam kapıyı kırarak içeri girdi. Ardından hırsızlar ellerindeki poşetlere   50 bin değerindeki teşhir telefonları, bir bilgisayar ve  kasada bulunan bir miktar parayı çaldı. Hırsızlar 4 dakika içinde soygunu gerçekleştirdikten sonra kayıplara karıştı. Yaşanan olay sonrasında polis ekipleri olay yerine gelerek inleme yaptı. Öte yandan Çayırova Fatih Caddesi üzerinde bulunan Astel  Vodafone Bayii'ne  4 ay önce yine aynı yöntemle giren hırsızların içerinden 25 bin TL değerinde cep telefonu çaldığı öğrenildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki